Forum biznesowe

Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez DeseDese » 01 mar 2016, 16:20

Mam problem z porannym wstawaniem i nie wiem, co się wokół mnie dzieje, jak otworzę oczy.
Co robicie, żeby "zaskoczyć" od razu - kawa, jakieś energetyki, zioła?
Avatar użytkownika
DeseDese
 
Posty: 59
Dołączył(a): 09 mar 2015, 11:22

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez boreczeq » 01 mar 2016, 19:46

Jak mawiają często Wielcy – ludzie strasznie przeceniają ile potrafią zrobić w ciągu jednego dnia a zarazem zupełnie nie doceniają tego, ile są w stanie zrobić w skali roku.
boreczeq
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2016, 19:22

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez eref » 02 mar 2016, 09:49

Widzę bardzo filozoficzne podejście. Mi się z dnia na dzień coraz bardziej nie chce wstawać. Nie dość, że aura pogodowa okropna, to jakaś osłabiona jestem. Nie mówiąc już o tym, ile mam na głowie.
eref
 
Posty: 435
Dołączył(a): 23 cze 2014, 18:57

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez Gozajon » 03 mar 2016, 07:00

Zachęcam do przejrzenia tej strony http://www.codogara.pl Tam znalazłam przepis na orzeźwiające koktajle. Myślę, że to pomoże Ci się rozbudzić. Lepsze to niż kawa :P
Gozajon
 
Posty: 130
Dołączył(a): 05 mar 2015, 19:23

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez Madison » 03 mar 2016, 08:34

takie koktajle to może być fajna sprawa, ja niestety nie posiadam ani sokowirówki ani miksera ale na nogi stawia mnie pyszna kawusia. Bez niej się nie obudzę.
Madison
 
Posty: 276
Dołączył(a): 27 sty 2016, 09:51

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez marcelina.kote » 03 mar 2016, 10:41

Ja zawsze zaczynam dzień od filiżanki kawy. A takie koktajle energetyczne pijam najcześciej na drugie śniadanie. Wtedy się u mnie bardzo dobrze sprawdzają.
marcelina.kote
 
Posty: 597
Dołączył(a): 19 lut 2014, 09:21

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez Sabina » 03 mar 2016, 19:44

Ja zaczynam od kawy, bez niej w ogóle nie jestem w stanie zatrybić.
Ostatnio nawet namierzyłam jakąś nową na zakupach w Carrefourze, od Coffee Rebels.
To rozpuszczalnych smakowe kawy, np. Wake Up Coffee o smaku kokosowym. Poznasz ją po tym, że na opakowaniu ma cytat: (godz. 5:57) Niestety nawet najpiękniejszy dźwięk budzika w końcu się kończy i wstajesz w większej matni niż wczoraj. Ale przynajmniej zawsze jest chwila nieświadomości. Ten nieuchwytny moment bez pamięci, gdy nie wiesz, co cię boli i dokąd zmierzasz.
Obrazek
Idealnie pasuje do mnie!
Avatar użytkownika
Sabina
 
Posty: 229
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:41

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez marcel89 » 13 mar 2016, 13:25

Każdy dzień zaczynam od szybkiego prysznica na rozbudzenie. Później oczywiście ulubiona kawa - mocna, czarna bez cukru, lekkie śniadanie i poranna gazeta
marcel89
 
Posty: 41
Dołączył(a): 02 mar 2016, 20:26

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez Kacumdo » 18 maja 2016, 14:41

Od oczyszczania twarzy! Przeczytaj, jak to zrobić http://carta-blanca.com.pl/kosmetyki-do ... -typu-cery Poczujesz się świeżo i będziesz miała ochotę na podbój świata :P
Kacumdo
 
Posty: 32
Dołączył(a): 09 wrz 2015, 14:05

Re: Jak zacząć dzień, kiedy nie chce sie wstać?

Postprzez adrian » 06 cze 2016, 10:03

Dla mnie jedyny sposób to zmusić się i pójść pod prysznic, rozbudza mnie on na tyle żeby mieć siłę pójść i zrobić sobie moją ulubioną kawę http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Cl ... ma-1-kg/36 która po kilku minutach stawia mnie na nogi i mogę w końcu zacząć normalnie funkcjonować. I najważniejsza rzecz - nie kłaść się do łóżka na poranna drzemkę!
adrian
 
Posty: 77
Dołączył(a): 11 gru 2013, 14:33

Następna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron