Forum biznesowe

Odchudzanie - porady

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez Kolka » 09 paź 2015, 10:24

Mi zbędne kilogramy udalo sie dopiero zrzucić gdy zaczęłam chodzić na boks, wcześniejsze zajęcia fitnessu niewiele dały a i ja nie czerpałam z nich satysfakcji. Warto próbowac roznych dziedzin by dowiedziec sie, w jakiej czujemy sie najlepiej. Ja coraz bardziej łapie bakcyla i własnie zamawiam pierwsze bandaże bokserkie: http://ultrafight.pl/bandaze-bokserskie a kilogramyu dalej leca w dół :)
Avatar użytkownika
Kolka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 02 wrz 2014, 13:40

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez gryfna » 09 paź 2015, 11:50

Fajna opcja z tym boksem, ale ja jestem zbyt kontuzyjna, żeby uprawiać taki sport. Wolę bieganie, jazdę na rowerze czy rolkach albo po prostu fitness.
gryfna
 
Posty: 104
Dołączył(a): 18 cze 2015, 14:34

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez 62miko » 12 paź 2015, 16:05

Odchudzając się warto zadbać o dobre samopoczucie by nie popaść w jakąś depresję ;) Można np ładnie się ubierać, malować itd. Chodzi o to by pokochać siebie równiez przed odchudzaniem. To może bardzo wiele ułatwić.
62miko
 
Posty: 168
Dołączył(a): 29 lip 2014, 20:55

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez adrianka » 12 paź 2015, 16:07

Zgadzam się z Tobą w 100% :D Odchudzając się wiele kobiet zapomina o tym by dbać o siebie również gdy mają nadwagę. Ja np mam do zrzucenia jakieś 15 kg ale nie załamuję się. ładnie się ubieram, codziennie robię makijaż. Ostatnio czaję się na pędzle do makijażu które znalazłam w internetowej drogerii puderek.com.pl - http://puderek.com.pl/25_hakuro Chcę zacząć robić profesjonalny makijaż by czuć się jeszcze lepiej :) Waga powoli spada a ja chcę czuć się dobrze ze sobą cały czas :)
adrianka
 
Posty: 329
Dołączył(a): 29 lip 2014, 20:57

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez lider8 » 12 paź 2015, 21:07

Mam dla was najlepsza Diete MZ ! Mniej żreć i kazdy bedzie zadowolony a efekty zdecydowanie widoczne ! Jezeli nie wierzysz to poczytaj troche o zdrowym odzywianiu
Avatar użytkownika
lider8
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 sie 2015, 17:46
Lokalizacja: szczecin

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez Basik4 » 13 paź 2015, 10:13

nie bierz żadnych tabletek, możesz sobie tylko zaszkodzić, a w dodatku stracisz sporo pieniędzy. Dobra, zdrowa dieta i regularne ćwiczenia są podstawą.
Jeden jest tylko sposób zyskania serc. Musimy się stać takie jak te, których miłości pragniemy.
Avatar użytkownika
Basik4
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 paź 2015, 11:31

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez gluptak4 » 13 paź 2015, 11:14

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Bez tego ani rusz. Możesz stosować diety i brać tabletki ale jak nie uprawiasz sportu to możesz zapomnieć o tym że schudniesz.
Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi. Wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi.
Avatar użytkownika
gluptak4
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 paź 2015, 11:57

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez Klamerka » 14 paź 2015, 14:36

Możesz też pomyśleć o bieganiu. Jak nie masz odpowiedniej motywacji do tego to moze kup tu http://www.dobiegania.pl jakieś konkretne buty do biegania. Wiedząc że masz już odpowiednie przygotowanie łatwiej Ci sie, bedzie zabrać za bieganie. W dodatku kupujac buty do biegania szkoda będzie Ci jak będą leżały w szafie.
Klamerka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 24 sie 2014, 17:13

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez inka91 » 15 paź 2015, 06:58

Ja właśnie planuję odchudzanie. Mam dość swojego wyglądu. Bardzo źle się czuję sama ze sobą i muszę coś zrobić by schudnąć bo oszaleje.Mam do zrzucenia ok 20 kg
inka91
 
Posty: 202
Dołączył(a): 14 paź 2015, 12:11

Re: Odchudzanie - porady

Postprzez marcelina.kote » 15 paź 2015, 07:31

A jak masz zamiar się do tego zabrać? Najważniejsza jest dieta (pięć posiłków dziennie, każdy co trzy godziny) oraz aktywność fizyczna. Można zacząć od tego co się lubi.
marcelina.kote
 
Posty: 597
Dołączył(a): 19 lut 2014, 09:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości