Forum biznesowe

Lakier do paznokci dla bizneswoman

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Lakier do paznokci dla bizneswoman

Postprzez Ptyzel » 20 paź 2015, 18:34

Wolicie, gdy kobieta przychodzi na spotkanie z krzykliwymi paznokciami, czy może uważacie, że w kontaktach służbowych należy stosować dress code i paznokcie nie powinny być pomalowane? Pracuję w korpo i opinie są różne.
Ptyzel

Re: Lakier do paznokci dla bizneswoman

Postprzez eref » 21 paź 2015, 12:17

Oczywiście, że można mieć pomalowane paznokcie. Ważne jednak, by nie był to krzykliwy kolor. Wtedy powoduje, że rozmówca nie może się skupić na niczym innym, tylko na np. czerwonych paznokciach.
eref

Postprzez marcelina.kote » 21 paź 2015, 16:59

Możesz wybrać stonowany kolor. Na pewno odpadają czerwienie, fiolety, czernie czy inne takie intensywne kolory. Ale jak pójdziesz w brązy/beże to nikt Ci tego za złe nie weźmie.
marcelina.kote

Postprzez KiSzka » 21 paź 2015, 23:10

Paznokcie mogą być pomalowane, tylko właśnie nie powinien być to jakiś krzykliwy kolor. Można wybrać coś stonowanego lub klasyczny manicure francuski, oczywiście paznokcie nie powinny być też zbyt długie;)
Moi specjaliści - WIOL - kadry i podatki.
KiSzka

Postprzez marcelina.kote » 22 paź 2015, 14:11

Manicure francuski to chyba najlepszy wybór. Możecie też spojrzeć na bloga Kosmetyczna Hedonistka - ona często wstawia zdjęcia swoich paznokcie i większość jej propozycji nadaję się do biura.
marcelina.kote

Postprzez Czogapa » 26 paź 2015, 19:44

marcelina.kote napisał(a):Możesz wybrać stonowany kolor. Na pewno odpadają czerwienie, fiolety, czernie czy inne takie intensywne kolory. Ale jak pójdziesz w brązy/beże to nikt Ci tego za złe nie weźmie.

Kompletnie się z tym nie zgadzam. Czerwień również może być elegancka.
Czogapa

Postprzez Skuleza » 26 paź 2015, 23:42

marcelina.kote napisał(a):Manicure francuski to chyba najlepszy wybór. Możecie też spojrzeć na bloga Kosmetyczna Hedonistka - ona często wstawia zdjęcia swoich paznokcie i większość jej propozycji nadaję się do biura.

Dziewczyny, gdzie w was kreatywność, odwaga?! French jest taki nudny!
Skuleza

Postprzez Mynglocz » 27 paź 2015, 08:22

eref napisał(a):Oczywiście, że można mieć pomalowane paznokcie. Ważne jednak, by nie był to krzykliwy kolor. Wtedy powoduje, że rozmówca nie może się skupić na niczym innym, tylko na np. czerwonych paznokciach.

Jeżeli rozmówca nie może się skupić przez czerwone paznokcie, to chyba z rozmówcą jest coś nie tak.
Mynglocz

Postprzez Eubaton » 27 paź 2015, 12:36

Mnie jest wszystko jedno jakie paznokcie ma kobieta, z którą mam spotkanie. Byle by czyste, nie obgryzione, schludne. Kolor jest dla mnie kwestią drugorzędną. No chyba, że ma paznokcie zielone, to wtedy nie traktowałabym takiej poważnie.
Eubaton

Postprzez Kacumdo » 27 paź 2015, 15:06

Jestem w szoku, że niektórych oburzają czerwone paznockie. No ale niech będzie. Chcecie bardziej stonowane? Tu jest ich pełno http://lorealparis.pl/needs/makijaz/paz ... olish.aspx Ja mam wszelkie odcienie różu i nie interesuje mnie, że kogoś to bulwersuje.
Kacumdo

Następna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy