Forum biznesowe

Szybkie kredyty

Banki odgrywają ogromną rolę w życiu każdego przedsiębiorcy. Wybierz uważnie odpowiedni rachunek, podyskutuj o kredytach.

Re: Szybkie kredyty

Postprzez Grzegorz81 » 05 lis 2014, 13:40

bart napisał(a):Witam
Czy Waszym zdaniem te całe słynne szybkie kredyty to dobre rozwiązanie dla osób które nie mogą dostać kredytu? co o tym sądzicie?
Na pewno jest to jakaś alternatywna, ale warto dobrze zastanowić się nad takimi pożyczkami. Wiele słyszy się o zawyżonych opłatach (odsetki, dodatkowe prowizje irp.), dlatego warto bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne dokumenty. Tutaj jest dosyć jasno przedstawione to, co warto wiedzieć o tego typu pożyczkach - https://www.mini-credit.pl/bezpieczna-pozyczka-przez-internet-o-czym-nalezy-pamietac.
Grzegorz81

Postprzez Kramer12 » 19 lis 2014, 12:53

Dobra rzecz dla ludzi z nieudokmentowanym dochodem, gdyż takie zazwyczaj nie wymagają zaświadczenia o zarobkach. Dla innych lepszy chyba jest zwykły bank.
Najtańsze i najnowsze chwilówki.
Kramer12

Postprzez Hiyy » 01 gru 2014, 20:56

Kramer12 napisał(a):Dobra rzecz dla ludzi z nieudokmentowanym dochodem, gdyż takie zazwyczaj nie wymagają zaświadczenia o zarobkach. Dla innych lepszy chyba jest zwykły bank.

Czy ja wiem czy taka dobra? Pożyczasz 1000 oddajesz 1500. Chociaż nie mówię, że czasami nie jest to jakiś ratunek, ale tak czy inaczej jak ktoś się przymierza warto wejść na Monetto - forum o kredytach i poczytać co w tej chwili jest na topie, a czego lepiej unikać. Ostatnio tak z ciekawości poczytałem opinie o vivus i powiem Wam, ze byłem lekko zaskoczony co by nie powiedzieć.
Hiyy

Postprzez jutrzenka » 30 mar 2015, 14:24

Szybkie kredyty nie są takie złe ale jak do wszystkiego również do nich warto jest pochodzić z głową. Obecnie banki niechętnie udzielają kredytów. Na pewno mniej chętnie niż kilka lat temu tak wiec osoba bez zdolności kredytowej czasami potrafi zostać dosłownie na lodzie.
Odsyłam do szybkiej monety: https://www.szybka-moneta.pl/ - obecnie firma ma promocję, w ramach której możecie wziąć kredyt na 500 zł bez żadnego oprocentowania, bez prowizji czyli za darmo.
Fakt,ze kwota mogłaby być trochę wyższa ale moim zdaniem warto jest z promocji skorzystać. Skoro jest.
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
jutrzenka

Postprzez rorania » 22 kwi 2015, 14:37

Słuchajcie, mój znajomy nabrał tych szybkich kredytów na bardzo potężną sumę. Ostatnio miał wypadek i zupełnie nie ma jak zwrócić tych pieniędzy. Czytam sporo o ogłaszaniu upadłości konsumenckiej. Czy w takiej sytuacji to według was dobra decyzja żeby taką upadłość ogłosić?
rorania

Postprzez Dominika M » 22 kwi 2015, 18:27

Warto pamiętać, że szybkie kredyty nie powinny nam się kojarzyć wyłącznie z drogimi ofertami firm pozabankowych. Niektóre banki wciąż oferują kredyty dostępne nawet w 1 dzień ! Wszystko przez to, że cała procedura łącznie z podpisaniem umowy odbywa się online. Kredyty w banku są bezpieczniejsze i przede wszystkim tańsze. Tutaj jedna z takich ofert, koszty to tylko 10 zł miesięcznie za każdy pożyczony 1,000 zł - nie są wymagane zaświadczenia a kwota to nawet 50,000 zł - mo.j.pl
Dominika M

Postprzez biedroska » 28 kwi 2015, 13:39

rorania napisał(a):Słuchajcie, mój znajomy nabrał tych szybkich kredytów na bardzo potężną sumę. Ostatnio miał wypadek i zupełnie nie ma jak zwrócić tych pieniędzy. Czytam sporo o ogłaszaniu upadłości konsumenckiej. Czy w takiej sytuacji to według was dobra decyzja żeby taką upadłość ogłosić?

Jesli był wypadek i po wypadku brat nie ma możliwości spłaty zadłużenia to wszystko wskazuje na to że może ogłosić upadłość. Oczywiście składają się na to różne inne czynniki, więc najlepiej jest zgłosić się w sprawie zbadania sprawy do specjalistów od upadłości. Ja polecam http://www.antydlug.pl/
biedroska

Postprzez czarnaa » 30 kwi 2015, 07:22

rorania napisał(a):Słuchajcie, mój znajomy nabrał tych szybkich kredytów na bardzo potężną sumę. Ostatnio miał wypadek i zupełnie nie ma jak zwrócić tych pieniędzy. Czytam sporo o ogłaszaniu upadłości konsumenckiej. Czy w takiej sytuacji to według was dobra decyzja żeby taką upadłość ogłosić?

Wiadomo, że trzeba spłacić wszystko z terminie. Inaczej można popaść w niezłe kłopoty. Poczytajcie sobie o szybkich pożyczkach na tej stronce - http://pozyczki-janvest.pl/
czarnaa

Postprzez sunrise » 22 maja 2015, 13:44

Jakoś nie mam zaufania do parabanków udzielających szybkich kredytów. Wolę albo zaoszczędzić albo wziąźć kredyt w normalnym banku. Sporo czytałam o wszelkiego rodzaju pozyczkach i kredytach jak szukałam najlepszego kredytu hipotecznego.
Co mnie zdziwiło w tym http://direct.money.pl/artykuly/kredyty/kredyt-hipoteczny-bez-wkladu-wlasnego,106,0,1786730.html artykule? Że nie zawsze jest potrzebny wkład własny żeby taki kredyt dostać.
sunrise

Postprzez bronek » 25 maja 2015, 14:37

Jak wygląda sytuacja? My też rozważamy doradzenie komuś bliskiemu upadłości i zastanawiam się co wy zrobiliście w końcu?
bronek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banki, Kredyty