Forum biznesowe

Pizzeria w malym miescie czy sie oplaca?

Masz pomysł na biznes? Podziel się nim z nami. Wydaje Ci się, że masz plan, ale nie jesteś pewien, w jaki sposób go zrealizować? Nie martw się. Na tym forum na pewno Ci doradzimy.

Re: Pizzeria w malym miescie czy sie oplaca?

Postprzez Szuchow » 16 lis 2015, 14:43

mam znajomego który prowadzi pizzerie i jest zadowolony z zysków. A interes odkupił od gościa który cieszył się jak sprzedał pizzerie ponieważ przez rok tylko dopłacał do tego biznesu. A ten mój znajomy nic nie zmieniał. Po prostu otworzył i zaczął sprzedawać pizze który każdy teraz sobie chwali i poleca innym.
Avatar użytkownika
Szuchow
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 lis 2015, 14:40

Re: Pizzeria w malym miescie czy sie oplaca?

Postprzez kondziuU » 19 lis 2015, 17:11

Moim zdanie, nie ważne ile by było ich w koło, jak będziesz dawał dobrze jeść to ludzie będą wiedzieli gdzie przyjść.
Po pierwsze stawiałbym na porządne składniki. Nie żadne mielonki do pizzy tylko prawdziwa szynka. Składników masz dawać tyle, żeby otwierając karton ktoś zrobił "wow". Różnica w koszcie nie jest kolosalna. Po drugie - płatność kartą, w obecnych czasach must have. Po trzecie - stronka www, dołącz do jakiś portali z żarełkiem. Marketing w sieci i nastawienie na młodych klientów dużo daje
Avatar użytkownika
kondziuU
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lis 2015, 13:26

Re: Pizzeria w malym miescie czy sie oplaca?

Postprzez inka91 » 29 lis 2015, 09:49

Jeśli będziesz miał smaczne włoskie dania w tym pizzę taka jak tu http://www.damarco.pl/ to być może uda ci się wybić. Musisz jednak być pewien, że dasz sobie radę nawet jeśli bedzie lekki kryzys. Zawsze możesz też zrobić opcję dostawy do domu to myślę, że wiecej osób będzie zamawiać.
inka91
 
Posty: 202
Dołączył(a): 14 paź 2015, 12:11

Re: Pizzeria w malym miescie czy sie oplaca?

Postprzez BobBudownik » 29 lis 2015, 18:23

Najdrożej wyjdzie cie chyba wyposażenie, w tej kwestii polecam firmę Gort, maja dosc fajne ceny i super jakosci sprzet :)
Ale wydaje mi sie ze teraz jest popyt na takie jedzenie wiec powinno sie udac http://www.gort.pl/pl/
BobBudownik
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lis 2015, 13:45

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron