Forum biznesowe

Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Masz pomysł na biznes? Podziel się nim z nami. Wydaje Ci się, że masz plan, ale nie jesteś pewien, w jaki sposób go zrealizować? Nie martw się. Na tym forum na pewno Ci doradzimy.

Re: Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Postprzez slaway » 19 paź 2015, 18:30

szczerze powiedziawszy to nie wiem czy sklep z eksluzywną bielizną na internecie jest dobrym pomysłem, w końcu taka bielizna jest dosyć droga także lepiej już otworzyć sklep stacjonarny wraz ze sklepem internetowym , jestem pewna, że większość klientek jednak będzie wolała przymierzyć taką bieliznę niż wydać dużo pieniędzy, a potem ona się okaże niedopasowana, po za tym jest już dosyć dużo takich sklepów co według mnie tym bardziej przemawia za tym, że lepiej pomyśleć nad czymś innym lub rozszerzyć jakoś tą działalność :)
slaway
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 paź 2015, 12:48

Re: Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Postprzez beata55 » 26 paź 2015, 12:47

Ja myślę że sklep internetowy to fajny pomysł. Powstaje ich coraz więcej. Ludzie nie mają czasu biegać po sklepach i coraz więcej kupują przez neta. W prowadzeniu takiego biznesu pomocny może być https://www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur/ To oprogramowanie z tego co widzę jest proste i intuicyjne. Zawiera chyba najpotrzebniejsze funkcje i pozwala ogarnać całość dokumentacji.
beata55
 
Posty: 109
Dołączył(a): 24 mar 2015, 07:29

Re: Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Postprzez bazanir » 31 paź 2015, 08:17

Myślę, że coraz więcej kobiet chcę uwodzić w ekskluzywny sposób, więc na pewno taki sklep może odnieść sukces. Trzymam w każdym razie kciuki za powodzenie tego biznesu.
bazanir
 
Posty: 258
Dołączył(a): 09 gru 2014, 22:43

Re: Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Postprzez jagoda343 » 11 kwi 2016, 18:15

Moim zdaniem taki sklep to świetny pomysł. Dobrze byłoby pomyśleć o sprowadzaniu towaru z zagranicy, na przykład z Chin. Moja przyjaciółka zdecydowała się na takie coś. Początkowo miała mały problem z księgowaniem towaru. Przeczytała artykuł - http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac ... row-z-chin który omawia zasady księgowania importu towaru z Chin i krok po kroku przedstawia jak to zrobić. Dziś to dla niej nie problem no i biznes się kręci.
jagoda343
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lut 2016, 09:53

Re: Sklep z bielizną ekskluzywną/erotyczną

Postprzez Eubaton » 21 kwi 2016, 08:34

Jestem wielką fanką sklepu nevershy.pl i w nim kupuję często prezenty dla kobiet w mojej rodzinie, czyli właśnie bieliznę. Moje siostry zawsze piszczą z zachwytu :P Mój mąż podobnie, baaardzo mu się podoba.
Eubaton
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 paź 2015, 23:12

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron