Forum biznesowe

Program do zarządzania projektami

Żadna firma nie będzie dobrze prosperowała bez odpowiedniego oprogramowania. W tym temacie rozmawiamy o programach, które przydają się w prowadzeniu firmy i ułatwiają tę czynność.

Re: Program do zarządzania projektami

Postprzez lizaa » 20 maja 2016, 00:07

Dzięki dobrym rozwiązaniom IT można skutecznie usprawnić działanie firmy i zwiększyć wydajność pracy, trzeba tylko wiedzieć w co inwestować. Przejrzyjcie sobie propozycje http://www.marketplanet.pl/rozwiazania-it/ - firma oferuje między innymi program SaldeoSMART do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur, moduły do zarządzania procesami zakupowymi, dostawcami, umowami itp.
lizaa
 
Posty: 57
Dołączył(a): 27 cze 2015, 01:44

Re: Program do zarządzania projektami

Postprzez Simon12 » 01 lip 2016, 15:44

Jeżeli prowadzisz kilka projektów jednocześnie, a przy tym zatrudniasz zdalnych pracowników, warto usprawnić swoją i ich pracę. Z pewnością wielokrotnie zachodziła konieczność przesyłania pracownikom (każdemu z osobna) informacji o istniejących błędach albo zmianach. To zaś wiązało się również z koniecznością odpisywania na wszystkie e-maile, co pochłaniało mnóstwo czasu. Odpowiedzią na takie problemy okazują się być specjalne programy do zarządzania projektami. Działające online, pozwalają na przełamanie bariery odległości oraz na natychmiastową komunikację współpracowników.

Poniżej prezentujemy 5 najlepszych – naszym zdaniem – programów do zarządzania projektami.

Basecamp

Program stworzony przez 37signals z myślą o zwiększeniu wydajności komunikacji między użytkownikami. Obsługuje wszystkie formaty plików, począwszy od dokumentów, a skończywszy na zdjęciach do tekstów. Jego atutem jest niewątpliwie jasny i przejrzysty sposób zarządzania wieloma projektami z jednego panelu administracyjnego.


ybrane funkcje Basecamp to:

tworzenie dokumentów on-line przez kilka osób jednocześnie,
lista rzeczy do zrobienia,
kamienie milowe,
blog z możliwością komentowania,
kalendarz z terminami,
czat.
Koszt waha się w granicach 20-150$ miesięcznie – w zależności od wersji. Zarządzanie max. 10 projektami miesięcznie (pamięć 3GB) to opcja w wersji najtańszej. By zarządzać nieograniczoną liczbą projektów z 100 GB pamięci, należy liczyć się z ceną 150$.

Redmine

To jeden z najbardziej znanych programów do zarządzania projektami. Został napisany z wykorzystaniem frameworka Ruby on Rails. Jest oparty o licencję GNU GPL v2, dzięki czemu można korzystać z niego za darmo. Potrafi obsłużyć wiele baz danych oraz wyróżnia się wieloplatformowością. By móc zacząć korzystać z Redmine, należy zainstalować go na własnym serwerze.Redmine może nie jest programem, który posiada bogaty interfejs, ale cechuje się w miarę prostą obsługą oraz niezwykłą funkcjonalnością. Oferuje wszystkim użytkownikom to, co powinien posiadać dobry program do zarządzania projektami.

Przykładowe funkcje i możliwości to:

wykresy Gantta i kalendarz,
zgłaszanie błędów,
wiadomości, pliki, zarządzanie dokumentami,
zarządzanie czasem,
kanały i powiadomienia e-mail.
Cena uzależniona jest od kosztów utrzymania domeny.
Simon12
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 cze 2016, 13:11

Re: Program do zarządzania projektami

Postprzez Parny » 25 lip 2016, 13:06

Pewnie mówisz o czymś takim jak tutaj http://www.connecto.pl/co-daje-system-d ... projektami ta firma oferuje programy do zarządzania projektami, które możesz połączyć z obiegiem dokumentów i systemem CRM. Od 10 lat tworzą i wdrażają oprogramowanie dlatego warto się z nimi skontaktować. Wyjaśnisz im czego potrzebujesz, a oni już zrobią tak jak chcesz.
Parny
 
Posty: 47
Dołączył(a): 16 lip 2015, 09:08

Re: Program do zarządzania projektami

Postprzez Irek4242 » 27 lip 2016, 22:26

Link podany wyżej przez kolege znam doskonale i polecam. Tworzą długo są profesjonalistami i warto skorzystać z ich usług. Raz dwa i doradzą, podpowiedzą i zrobią.
Irek4242
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2016, 20:04

Re: Program do zarządzania projektami

Postprzez Ibrahim » 28 lip 2016, 21:43

Też korzystałem z ich usług , szału na mnie nie zrobili, nie podobało mi się nie raz ich podejście, no le ogólnie nie ma co narzekać,, zrobili swoje..
Ibrahim
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lip 2016, 19:10

Poprzednia strona

Powrót do Oprogramowanie dla firmKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość