Forum biznesowe

Sala na konferencję w Krakowie

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Sala na konferencję w Krakowie

Postprzez jutrzenka » 15 wrz 2014, 14:10

Witam. Szukam odpowiedniej sali na konferencję w Krakowie. Będzie to niewielkie spotkanie - zaledwie na 10 osób jednak zależy mi na najwyższym standardzie obsługi.
Czy znacie odpowiednie miejsce?
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
Avatar użytkownika
jutrzenka
 
Posty: 281
Dołączył(a): 10 gru 2012, 13:13

Re: Sala na konferencję w Krakowie

Postprzez kedziorek » 15 wrz 2014, 14:44

Jakiś czas temu organizowaliśmy niewielką konferencję z filii naszej firmy w Krakowie.
Wynajęliśmy ku temu salę w hotelu Queen Boutique ( tutaj jest ich strona: http://www.queenhotel.pl). Myślże, że powinna Ci się spodobać . Umieszczam pod spodem zdjęcie.
Byłem bardzo zadowolony,ze zdecydowałem się na to miejsce . Jako główny organizator raczej sprostałem zadaniu ponieważ sala elegancka, w pełni wyposażona i luksusowa. Sam hotel znajduje się praktycznie w samym centrum miasta tak wiec raczej nikt nie powinien mieć problemów z dotarciem na miejsce ( pomiędzy rynkiem a dzielnicą Kazimierz).
Catering również pierwsza klasa - zdecydowanie na bogato. Wszyscy chwalili.
Obrazek
Avatar użytkownika
kedziorek
 
Posty: 277
Dołączył(a): 05 lis 2012, 16:57

Re: Sala na konferencję w Krakowie

Postprzez Klamerka » 06 paź 2015, 15:03

Jak znajdziesz sale to musisz też pomyśleć o cateringu. W końcu ważne jest by też coś na konferencji zje. Jednym z lepszych cateringów w Krakowie jest ten http://scandale-catering.pl , przygotowują naprawdę smaczne jedzenie, wybór jest spory i pełen profesjonalizm. To co zamówisz na pewno otrzymasz smaczne i ładnie przygotowane wizualnie.
Klamerka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 24 sie 2014, 17:13


Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość