Forum biznesowe

Hosting pod sklep internetowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na temat różnych sposobów zarabiania przez internet.

Re: Hosting pod sklep internetowy

Postprzez raca » 26 lis 2014, 14:40

Dobry i sprawdzony hosting oferuje firma Netdc.pl. Mają niskie ceny. Zresztą tutaj można sobie sprawdzić ich ofertę https://www.netdc.pl/serwery-www. W porównaniu do konkurencji wypadają naprawdę nieźle. Poza tym nie jest to firma "krzak", jakich wiele na rynku. Mają swoją renomę i ludzie się o nich wypowiadają bardzo dobrze.
raca

Postprzez hulio » 04 lut 2015, 16:24

Co masz na myśli firma krzak? O kim piszesz? Bo w PL jest mnóstwo marek, które istnieją znacznie dłużej, a ceny podobne, albo i niższe. Kogo zatem nazywasz krzakiem?
hulio

Postprzez marietta9 » 05 lut 2015, 15:08

ja działam na hekko, sprawdz ich ofertę pakiet ten średni powinien na spokojnie wystarczyć, potem jak będziesz miał więcej odwiedzających to możesz dodatkowo zwiększyć limity
marietta9

Postprzez archauboli1988 » 05 mar 2015, 12:59

Na czym masz postawiony sklep? Ja mogę polecić mydevil
Warto zwrócić uwagę na wielkie serwerownie jak home czy nazwa, które w ogóle nie nadają się do postawienia na nich sklepów.
Co to jest pokrzywka?
archauboli1988

Postprzez bazanir » 26 mar 2015, 15:25

to rzeczywiście jest całkiem spoko hosting. Wielu moich znajomych się właśnie na tym opierało i dobrze na tym wyszło, więc myślę, że warto się opierać na tego typu rozwiązaniach.
bazanir

Postprzez draki » 27 mar 2015, 12:11

Wydaje mi się, że wybór takiej firmy to sprawa indywidualna, zwłaszcza, że tak jak wspomniał hulio jest mnóstwo marek istniejących jeszcze dłużej. Poza tym możesz pomyśleć nad hostingiem zdjęć na aukcje oferowanym w serwisie aukcjoner.pl i poczytać czy będzie Ci to odpowiadać. Nic nie tracisz jak spróbujesz.
draki

Postprzez adrianka » 03 kwi 2015, 21:44

Firm hostingowych jest całe mnóstwo. Mi jednak w oko wpadła oferta tej firmy https://www.mydevil.net/ Mają pełną wersję php i node.js. - mało która firma ma pełną wersję :) Poza tym mają przystępne ceny i wysokiej jakości serwer. Mnie nie przekonuje hosting za 1 zł... wydaje mi się, że cena = jakość a jak jest coś praktycznie za darmo to raczej nie jest dobre...
adrianka

Postprzez karpol » 11 maja 2015, 10:36

Jeżeli zajmujecie się pozycjonowaniem stron internetowych to mogę Wam polecić bardzo dobrą promocję związaną z hostingiem pod SEO. Zajrzyjcie na stronę http://www.seohosters.pl/ i zobaczcie, że już nawet za 40 zł można uzyskać 50 adresów IP. Fajna sprawa dla młodych pozycjonerów ;) Pozdrawiam
karpol

Postprzez sylwia4012 » 10 cze 2015, 06:50

Faktycznie firm hostingowych jest dużo, ale nie wszystkie świadczą usługi na dobrym poziomie. Wybierając hosting trzeba zwrócić uwagę na to czy obsługuje on technologię, w której została wykonana nasza strona. Warto również pomyśleć o przestrzeni dyskowej jaka zostanie nam udostepniona - więcej filmów i zdjęć na stronie = większa potrzebna przestrzeń dyskowa. Istotny jest także transfer. Jak widać jest kilka elelemtów i dla laika mogą być one trudne do ogarnięcia. Dlatego warto skonsultować się ze specjalistami np. https://www.sprintdatacenter.pl/ , którzy ostatecznie doradzą, jaki pakiet hostingowy będzię dla nas najlepszy.
sylwia4012

Postprzez hulio » 16 lip 2015, 15:10

Hmm... to ja już nie ogarniam. Ty piszesz o hostingu czy o doradztwie? Jak rozumiem sama z takiej usługi nigdy nie korzystałaś, zgadza się? Masz pojęcie o czym piszesz?
hulio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zarabianie przez internet