Forum biznesowe

Jak tanio stworzyć stronę www dla początkującej firmy?

Założyłeś firmę i masz dylematy? A może dopiero zabierasz się za tworzenie firmy? Jeśli jesteś ekspertem w danej dziedzinie, możesz również pomóc.

Re: Jak tanio stworzyć stronę www dla początkującej firmy?

Postprzez FinronPL » 03 lip 2016, 22:07

kornik napisał(a):Strony z szablonu mogą się źle indeksować w Google. Lepiej stworzyć coś unikalnego. Najlepiej to zabrać coś gotowego i darmowego z netu, a potem to przerobić do wymagań.

Zgadzam się z powyższym w części "Lepiej stworzyć coś unikalnego". W pozostałej już niekoniecznie :) Nawet jeżeli Twój zleceniobiorca będzie korzystać z szablonu, to prawdopodobnie z takiego, który zna.

Ja sam skorzystałem kiedyś z opcji zakupu szablonu i zlecenia jego przerobienia. Wszystko było ok dopóki strona się nie "rozpadła", a mój zleceniobiorca nie wiedział co co chodzi, ponieważ nie znał kodu szablonu. Ostatecznie wszystko skończyło się ok, ale trochę czasu to zajęło.

Poza tym strona-wizytówka to nie jest wcale taki duży koszt (można spokojnie zrobić za kilka stówek).
Można również skorzystać z darmowych generatorów takich stron. Wtedy jednak warto przekierować taką stronę na własną domenę (adresu stron firmowych w domenach serwisów oferujących darmowe generatory stron według mnie nie wyglądają najlepiej).
Zapraszam do śledzenia wpisów na stronie finron.pl
FinronPL

Poprzednia strona

Powrót do Zakładanie działalności gospodarczej