Forum biznesowe

Sklep internetowy z ubrankami dziecięcymi

W tym forum dyskutujemy o naszych e-biznesach.

Re: Sklep internetowy z ubrankami dziecięcymi

Postprzez 75maciejk » 15 gru 2011, 01:43

A przy okazji blogów - może fanpage z poradami dla rodziców. Taki z możliwością dodania wpisów dla osób, które zalike'ują stronę.
75maciejk

Postprzez KlaudiaN » 26 wrz 2012, 09:55

sklep z ubrankami wydaje się być dobrym pomysłem, rodzice nie mają czasu na chodzenie po sklepach, a dwa taka odzież nie musi być tak dopasowana jak np. rurki dla kobiety, więc nie podejmują oni dużego ryzyka, że dziecko będzie źle w tym wyglądało
KlaudiaN

Postprzez LukaszC » 02 lis 2012, 10:40

Bardzo fajny temat, sam rozpocząłem stawianie swojego sklepu internetowego (na darmowym prestashop). Mam pytanie, czy wykupiłeś może tzw. certyfikaty ssl, żeby połączenie ze sklepem było bezpieczne? Ja chcę u siebie wprowadzić kilka rodzajów płatności i chyba będę musiał w nie zainwestować, chociaż wiadomo, że na starcie chciałym jak najwięcej oszczędzić...
LukaszC

Postprzez Dembi » 29 lip 2014, 11:08

Ogólnie wielu lekceważy jedna rzecz - ogólny wystrój danego sklepu czy strony. Nie wiem czy to takie trudne wejść sobie poczytać jaki system pod sklep będzie najlepszy proszę bardzo dobry wpis http://freshmail.pl/blog/wiedza-i-raporty/najlepsze-oprogramowania-sklepu-internetowego/ im lepiej zaprezentowany towar tym większa sprzedaż i wie o tym praktycznie każdy, kto się choć troszkę zajmuje sprzedażą w internecie, pomysł jest ważny, ale jego prezentacja chyba jest równie istotna, o czym wielu zdaje się, że zapomina.
Dembi

Postprzez eMedialny Tomasz » 30 lip 2014, 14:15

Dembi ma rację - pozycjonowanie i reklama będą nieskuteczne jeżeli zapomnimy o podstawowych kwestiach. Będziemy cieszyć się z ruchu, ale nie będzie on wartościowy, a konwersja - bardzo niska. Argumenty, argumenty i jeszcze raz argumenty - tym musimy przekonać potencjalnego klienta. Szybkość działania sklepu, design, wygoda obsługi, dobre zdjęcia i opisy, promocje, łatwy zwrot towaru - o tym trzeba cały czas pamiętać.
eMedialny Tomasz

Postprzez czarnaa » 12 sie 2014, 14:17

Znam jedną panią która zajęła się zupełną niszą - http://niewierzewbociana.pl/ to jest dobry pomysł, ponieważ w Polsce rodzice bardzo rzadko rozmawiają ze swoimi dziećmi otwarcie o ich seksualności
czarnaa

Postprzez gigant » 08 wrz 2014, 19:02

Takie sklepy są ostatnio bardzo popularne. Żeby się troche wyróżnić mozesz pomyśleć o dodaniu sposobu wpłaty i może to być https://bezpiecznyprzelew.pl/ . Wydaje mi sie że w ten sposób udało by Ci się pozyskac dodatkowych klientów.
gigant

Postprzez draki » 23 sty 2015, 15:29

A jak jest ze zwrotem produktu? Kto musi za to zapłacić? Często sklepy pozwalają na wysyłkę towaru właśnie na koszt sklepu. W tym przypadku też to działa?
draki

Postprzez bazanir » 31 sty 2015, 12:36

Czasami pozwalają, ale często jednak jest tak, że Ty wysyłasz, a oni ostatecznie się rozmyślą i odeślą Ci produkt. To najgorsze wyjście, ale kila razy mi się tak zdarzyło.
bazanir

Postprzez Majeczkaa » 28 gru 2015, 14:50

Wspominaliście o certyfikatach ssl. Moja strona nie powiada takiego certyfikatu i zastanawiam się nad jego kupnem, bo prowadzę sklep internetowy i obawiam się tego, że ktoś może sfałszować moją stronę. Przeglądałam oferty tych certyfikatów i zastanawiam się nad tą ofertą https://ssl24.pl/ . Ktoś z Was może kupował u nich certyfikat?
Majeczkaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze e-biznesy