Forum biznesowe

Gdzie ubezpieczyliście samochód?

Ubezpieczenia to temat, którego nie można pomijać prowadząc firmę. Podyskutuj z nami, poradź się, na pewno pomożemy.

Re: Gdzie ubezpieczyliście samochód?

Postprzez monalisa » 16 maja 2012, 12:08

mam pławko! haha, ale fajnie tu wrócić ze świadomością, że już i ja jestem z gronie kierowców:) póki co jeżdżę starym samochodem rodziców i nie martwię się o żadne ubezpieczenia samochodowe, bo oni opłacają to za mnie. jedynie na benzynę muszę z własnej kieszeni. ale chciałabym mieć coś zupełnie mojego... tak czy siak mówią że lepiej kiedy rodzice ubezpieczą mój samochód bo będę miała większe zniżki, to prawda?
monalisa

Postprzez tytus1 » 26 kwi 2013, 18:56

Maurycy napisał(a):I bardzo często tak jest;) Jak się jeździ autem za 2 tysiące, to z reguły jest to stare auto, co w oczach ubezpieczycieli oznacza - zaraz spowoduje nim wypadek albo rozsypie sie przy predkosci powyżej 50 km/h, więc i składka jest wyższa. Trzeba znaleźć jakiś złoty srodek - najlepiej dla najtańszego auta brać najtańsze oc. Co ważne, tańsze OC z reguły oznacza directa, co dla wielu oznacza obniżenie jakości usług - dla mnie niekoniecznie, choć można się naciąć. Najlepiej podpytać na jakichś forach i serwisach z opiniami, czy też po znajomych i wtedy coś wybrać. Średnio polecam kontakt z pośrednikami, którzy proponują mało - zwykle mają podpisane umowy prowizyjne jedynie z kilkoma TU, co znaczy, że może i wcisną Ci najtańszą ofertę, ale z tych, które mają do wyboru.

No właśnie agent chce sprzedać to co jemu się opłaca, niekoniecznie nam. Samemu można porównać i od razu kupić. Ja wiele razy korzystałem z porównywarki Rankomat.pl i naprawdę mogę polecić. Sporo ofert, mam ogląd sytuacji i wiem gdzie najtaniej i jaki zakres ale to już jak kto uważa...
tytus1

Postprzez xxpanax » 09 wrz 2014, 11:48

Mi się umowa kończy za 3 miesiące, kogo polecacie? Bo z aktualnej jestem średnio zadowolony, zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia i zmianą ubezpieczyciela...
xxpanax

Postprzez Maciey » 17 wrz 2014, 15:42

Przelicz sobie na tym kalkulatorze, on wyliczy Ci najtańszą polisę http://cuk.pl/samochod
Ja Cuk poznałem jako klient, bo ubezpieczałem tam auto i byłem też u nich na rozmowie w sprawie otwarcia multiagencji ubezpieczeniowej pod ich logo.
Maciey

Postprzez mirabella » 09 paź 2014, 07:41

Maciey, dzięki! Przydatna stronka. Na pewno mi się przyda bo niedlugo kończy mi sie umowa i szukam czgoś tańszego :) Mam takie wrażenie, że teraz ze mnie strasznie zdzierają
mirabella

Postprzez malgosia12 » 14 paź 2014, 07:28

Dzięki wielkie!! Przyda się ta strona na pewno. Już mi się kończy umowa, czas coś zmienić. Może akurat znajde coś tańszgo, zawsze to jakaś oszczędność :D
Zapraszamy wszystkich organizujemy wesele wisła willaalpejska gwarantujemy udany pobyt
malgosia12

Postprzez ArkaG096 » 21 sty 2015, 21:33

Cześć wszystkim forumowiczom. Zastanawiam się ostatnimi czasy nad wykupieniem polisy. Korzystaliście już z jakichś ofert? Trafiłem ostatnio na taką ofertę http://www.dobrapolisa.eu/ i zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać... Mieliście już może z nimi styczność? Warto im zaufać?
Mądrość sama sobie nie ufa, głupota sama sobie udziela kredytu bez granic.
ArkaG096

Postprzez Zbig » 04 lut 2015, 17:04

Sprawdź historię firmy, popytaj znajomych , rodzinę to najlepszy sposób żeby się dowiedzieć.Może jakieś materiały prasowe znajdziesz na ten temat? Ja tak zrobiłem jak szukałem wiadomości na temat multiagencji CUK.
Zbig

Postprzez draki » 19 lut 2015, 11:18

A mówisz tylko o OC czy też AC? Ja mam to i to. Jest bezpieczniej, bo jak auto odmówi posłuszeństwa na drodze, a jesteś daleko od domu to masz jakieś wyjście. I przeważnie laweta zawozi Cię to najbliższego warsztatu - choć zależy to od umowy czy ma się odbyć naprawa samochodów w Katowicach czy Krakowie. Zależy w jakim województwie się znajdujesz.
draki

Postprzez Ekspert_Superpolisa » 05 mar 2015, 14:11

Zbig napisał(a):Sprawdź historię firmy, popytaj znajomych , rodzinę to najlepszy sposób żeby się dowiedzieć.

Zbig,
masz słuszność. To ważne by sprawdzić firmę, za pośrednictwem której chcemy dokonać zakupu ubezpieczenia. Na rynku dostępnych jest wiele kalkulatorów cen ubezpieczeń, jednak część stron wyglądających na porównywarki w rzeczywistości działa na zasadzie „zwabienia klienta” w celu zebrania danych.

Przed wypełnieniem formularza polecam sprawdzić firmę! Warto zwrócić uwagę na informację o tym, kto jest odpowiedzialny za obsługę kalkulatora, ile ofert porównuje, czy posiada stacjonarne oddziały oraz najważniejsze – czy udostępnia możliwość zakupu ubezpieczenia bezpośrednio przez internet.

Jeśli porównywarka spełnia powyższe kryteria, śmiało można przejść do wypełnienia formularza i zakupu polisy. Osobiście polecam sprawdzenie możliwości naszego kalkulatora - http://www.superpolisa.pl.

Pozdrawiam,
Ekspert Superpolisy
Ekspert_Superpolisa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenia