Forum biznesowe

magazyn

Napisz tu o swoim biznesie.

Re: magazyn

Postprzez kate89 » 27 mar 2015, 16:07

A pod co magazyn? Bo przy wyborze projektu to też jest bardzo ważne a nawet kluczowe myślę! Jak pod żywność to musi spełniać specjalne wymogi, jak pod rzeczy to niekoniecznie :)
kate89

Postprzez ameliaa » 31 mar 2015, 10:00

Wydaje mi się, że teraz dość pomocny może być taki www.lefthand.pl/program_magazynowy . Przynajmniej ma się wszystko pod stałą kontrolą prawda? to chyba nie może być aż tak skomplikowane w obsłudze?
ameliaa

Postprzez draki » 25 maja 2015, 09:51

Jeszcze wrócę do tematu budowy magazynu i jego podłoża, bo wiem, że poszukiwania wykonawcy posadzek przemysłowych nie są łatwe. Trzeba sporo pieniędzy zainwestować i stąd tak długo zastanawiamy się przy wyborze. Ja bym po prostu proponował przejrzeć poprzednie realizacje konkretnej firmy i ewentualnie zapytać ich klientów o zdanie.
draki

Postprzez Biniecko » 23 lip 2015, 22:42

Postawienie magazynu jest bardzo dobrym pomysłem. Trzeba jednak znaleźć kogoś kto projektowanie hal ma w małym paluszku. Z moim informacji wynika że jest kilka konkretnych firm które własnie czymś takim sie zajmują.
Biniecko

Postprzez przedsiebiorca » 29 lip 2015, 13:57

Założyłam sklep internetowy (z odzieżą) w trójmieście. Wynajęłam mieszkanie jako biuro + mały magazyn,
http://biuro-partner.com/ korzystałam z ich usług. Bardzo miło wspominam czas współpracy z nimi.
Początkowo byłam nastawiona na odzielny lokal i w innym miejscu (ale w pobliżu) magazyn, ale wynajem mieszkania to był strzał w 10tkę !
przedsiebiorca

Postprzez sunrise » 02 sie 2015, 18:31

Magazyn dla mnie równoznaczny jest z wózkami widłowymi. Moi znajomi mają taki biznes i ostatnio szukali dobrych opon do tych wózków. Ponoc takie PrestigeTyres sa najlepsze. Nie kruszą sie i sa wysokiej jakości. Byc może komus ta informacja sie przyda?
sunrise

Postprzez Klamerka » 02 lis 2015, 17:10

Taki magazyn musi być też odpowiednio wyposażony, z tego co widziałam tutaj , mają bardzo fajne regały idealnie nadające się do takiego miejsca jak magazyn. Może u Ciebie też się to sprawdzi?
Klamerka

Postprzez Majeczkaa » 19 lis 2015, 12:03

Szukam magazynu do wynajęcia, w którym trzymałabym meble, bo prowadzę sklep meblowy i przestaje mieścić się w jednym magazynie. Nie mam teraz wystarczającego budżetu, żeby wybudowac taki magazyn i wolę inwestować pieniądze w coś innego. Na stronie http://www.warehouses.pl/hale-i-magazyn ... rakow.html znalazłam sporo ofert magazynów do wynajęcia. Ktoś z Was słyszał o tej stronie?
Majeczkaa

Postprzez gigant » 01 gru 2015, 17:24

Każdy magazyn musi być odpowiednio wyposażony. W końcu w pomieszczeniu trzeba mieć gdzie trzymać wszystkie potrzebne rzeczy. Osobiscie uważam , ze metalowe regały powinny być w podstawowym wyposażeniu takiego magazynu. Nie są drogie, ale dobrze gdybyś kupił je naprawdę solidnie wykonane. Szukałam ostatnio takich rzeczy i znalazłam je tu . Zobaczysz jak bardzo przydadzą Ci się w magazynie.
gigant

Postprzez Anabella » 06 sty 2016, 15:40

Posiadam juz niewielkie doświadczenie , jeżeli chodzi o wyposażenie magazynu. Potrzebne są odpowiednie meble, wózki ale też inny sprzęt, który ułatwi pracę na magazynie. Osobiscie zastanawiam się nad zakupem owijaka do palet takiego jak widziałam tu, to chyba bardzo ułatwiło by pracę magazynu. Ktoś z was ma u siebie już taki owijak? Możecie mi coś polecić
Anabella

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twój biznes