Forum biznesowe

Korepetycje, kursy przygotowujące

Napisz tu o swoim biznesie.

Re: Korepetycje, kursy przygotowujące

Postprzez Dariusz » 03 sie 2011, 14:02

18 zł za godzinę to też nie tak źle, uszy do góry- będzie dobrze
Dariusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): 03 sie 2011, 13:47

Re: Korepetycje, kursy przygotowujące

Postprzez Izabela » 04 sie 2011, 13:45

może warto poszerzyć ofertę- oprócz kursów przygotowujących do matury, powinny się pojawić kursy językowe, które byłyby tańsze niż w oficjalnych instytutach, ale równie skuteczne
Izabela
 
Posty: 22
Dołączył(a): 04 sie 2011, 13:22

Re: Korepetycje, kursy przygotowujące

Postprzez monalisa » 25 sie 2011, 14:55

no może i równie skuteczne, ale czy uzyska się po nich odpowiedni certyfikat?
Avatar użytkownika
monalisa
 
Posty: 179
Dołączył(a): 28 cze 2011, 14:34

Re: Korepetycje, kursy przygotowujące

Postprzez ania » 14 wrz 2011, 14:28

Całe studia udzielałam korepetycji maturzystom (przygotowanie do matury z j.polskiego) - na szczęście mieszkałam wtedy w centrum Wrocławia, w dużym mieszkaniu Rodziców i gdy Oni byli w pracy, ja po swoich zajęciach przyjmowałam uczniów. Liczyłam sobie 20 zł za godzinę, bo dzieciaki siedziały często po 3h, żeby "na jutro" napisać bardzo pilne wypracowanie... Pracę tę wspominam z wielkim sentymentem. Zawsze mogłam powiedzieć, że to koleżanki czy koledzy wpadli po poradę polonistyczną, a nie rejestrować się jako firma i płacić nie wiadomo, jak wysoki ZUS. Zresztą był to tylko dochód kilkuletni, więc nie zawracałam sobie głowy biurokracją. W takim kraju jak Polska nie warto się przyznawać do dobrych pomysłów, bo albo Ci wygarną, że okradasz kraj albo okradną Ciebie... Niemniej trzymam kciuki za Twój biznes, Krzys_St!
ania
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 wrz 2011, 13:58

Poprzednia strona

Powrót do Twój biznes



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron