Forum biznesowe

domena i hosting

W tym temacie prowadzimy dyskusje na temat sprzętu i oprogramowania niezbędnego w prowadzeniu e-biznesu.

domena i hosting

Postprzez looser » 11 maja 2012, 13:37

jakimi narzedziami mozna poprawic funkcjonowanie swojej strony www? czy to jest wogole mozliwe?
looser

Re: domena i hosting

Postprzez Wiech » 23 maja 2012, 12:35

To zależy jaka to strona, jak oparta o jakiś CMS to z reguły jest już zoptymalizowana.
Wszystko da się zrobić, to kwestia ceny. Popytaj informatyków PHP i CSS.
Wiech

Postprzez Jennifer30 » 12 cze 2012, 08:13

A jezeli np ktos chcialby przeniesc swoje konto hostingowe na inny serwer, co musi zrobic?
Jennifer30

Postprzez Erbe » 03 kwi 2013, 13:59

Jennifer30 napisał(a):A jezeli np ktos chcialby przeniesc swoje konto hostingowe na inny serwer, co musi zrobic?

To nie jest takie trudne. Zakładasz konto hostingowe w nowej firmie, zapisujesz pliki ze stroną www na dysku komputera, a potem wgrywasz na nowe konto hostingowe. To tak w skrócie :-) Najlepiej poszukaj jakiegoś dostawcy z dobrą obsługa klienta, to ci pomogą we wszystkim. Jest kilka takich firm, ja niedawno przenosiłam się do Group5 i wszystko poszło gładko.
Erbe

Postprzez Hiyy » 20 sty 2014, 12:46

Dokładnie w moim odczuciu też jednym z lepszych rozwiązań jest optymalizacja serwera przez zewnętrzną firmę, która do tego zajmie się jego obsługa odchodzi nam masa nerwów związanych z samym hostingiem czy wieszającym się co róż serwerem. Swego czasu przeszedłem do http://www.bezpiecznafirma.com.pl/ porwadzę 2 sklepy dość spore postawione na 2 różnych serwerach i czasami dwa dni mi schodziło na bieganie i dzwonienie do serwerowni dlaczego mi nic nie działa, teraz oni się tym zajmują, ja skupiam się na sprzedaży. Polecam te rozwiązanie szczególnie wszystkim którzy mają takie pojęcie o zarządzaniu i konfiguracji serwerów jak ja.
Hiyy

Postprzez Gloriaa » 10 lip 2014, 12:17

jak szukasz serwera seo to dobry będzie seohosters.pl
masz 3 opcje do wyboru różniące się pulą adresów ip, pojemnością itd, poczytaj sobie bo fajne dodatki mają
Gloriaa

Postprzez Riczbicz » 11 lip 2014, 07:32

Koleżanka Gloriaa to chyba jakaś pracowniczka, każdy jej post to promocja swojego serwisu seo..

Szkoda że żaden moderator nie zareaguje, powinno się pousuwać takie konta ;))
Riczbicz

Postprzez krzysztofwilczek » 15 lip 2014, 10:39

looser napisał(a):jakimi narzedziami mozna poprawic funkcjonowanie swojej strony www? czy to jest wogole mozliwe?

co masz dokładnie na myśli? Funkcjonowanie czyli co? strona ci się zwiesza, ma jakieś błędy?, userzy nie wchodzą? masz niskie pozycje? Napisz dokładnie to coś podpowiemy
krzysztofwilczek

Postprzez ewelina546 » 25 wrz 2014, 19:21

Ja się nie znam na takich rzeczach, więc sama ci nie pomogę. Jednak radzę ci skontaktować się z firmą SuperHost. Oni mają naprawdę dobrych specjalistów w tym temacie i napewno Ci pomogą. Mi pomogli i od tamtej pory jak tylko mam jakiś problem dzwonie do nich po pomoc, nawet w godzinach nocnych. Do tego mają naprawdę imponujące promocję na każdą usługę jaką potrzebujesz między innymi na hosting www. Sprawdź ich na http://superhost.pl/hosting/www/.
ewelina546

Postprzez lidwina » 27 wrz 2014, 23:20

Mnie z kolei dobrze pracuje się z hostingiem https://www.dactive.pl/. Mam bardzo tanie domeny, dopasowany do potrzeb hosting i tańsze o ok. 40% , w stosunku do innych firm hostingowych, odnowienie usługi.
lidwina

Następna strona

Powrót do Sprzęt i oprogramowanie