Forum biznesowe

Witam

Jeśli trafiłeś na to forum z chęcią aktywnego w nim uczestnictwa, zastanów się nad przedstawieniem się i napisaniu kilku słów o Tobie, czym się zajmujesz, gdzie pracujesz, skąd jesteś itp.

Witam

Postprzez Dariusz » 03 sie 2011, 13:53

Witam, nazywam się Dariusz, nie podaje nazwiska, ze względu na ochronę danych osobowych.
Od lat zajmowałem się siecią małych sklepików w Głogowie ( woj. dolnośląskie ), jednak ostatnio wraz z rozwojem supermarketów, mój biznes troche podupadł.
Kiedyś żyłem dość dostatnio właśnie z małych sklepików spożywczych, jednak ciężko mi konkurować z dużymi supermarketami, które oferują niskie ceny i duży wybór produktów.
Wiem, że już dłużej nie mogę tego ciągnąć, bo biznes w formie jaką mam obecnie nie pociagnie dłużej i wkrótce zostanie zdeptany przez zespół Auchan-Tesco-Biedronka.
Jestem skłonny przekształcić to co mam w jakąś inną formę, ale niestety nie wiem za bardzo jaką, dlatego zarejestrowałem się na forum w poszukiwaniu pomocy od bardziej doświadczonych biznesmenów ode mnie.
Dariusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): 03 sie 2011, 13:47

Powrót do Przedstaw się



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron