Forum biznesowe

Gadżety reklamowe - co o nich sądzicie?

Prowadzisz firmę i nie wiesz, w jaki sposób ją promować? Poczytaj o marketingu, reklamie, pozycjonowaniu i różnego rodzaju akcesoriach reklamowych.

Gadżety reklamowe - co o nich sądzicie?

Postprzez 62miko » 12 mar 2016, 12:45

Co sądzicie o gadzętach reklamowych? Inwestujecie w nie czy raczej unikacie? Wiem, że reklama w sieci obecnie wiedzie prym ale moim zdaniem gadzety reklamowe nie są złe podobnie jak ulorki, plakaty itd :) Sama chcę w nie zainwestować. Myślę o smyczach z www.reklamowesmycze.net.pl i koszulkami z logiem firmy. Na początek wystarczy a z czasem będziemy tylko tych gadzetów dodawać.
62miko

Re: Gadżety reklamowe - co o nich sądzicie?

Postprzez aviver » 15 mar 2016, 10:34

Tez jestem zwolennikiem tradycyjnej reklamy. Sam posiadam wiele stojakow reklamowych z http://www.galmet.waw.pl/ na których regularnie prezentuje ulotki promujące moja firme. Grunt to ustawic tego typu stojak w odpowiednim miejscu a odzew na pewno będzie ;)
aviver

Postprzez Katlina » 20 mar 2016, 19:25

Gadżety? Mówiąc krótko : PRZEREKLAMOWANE !
Kto z nas nie dostał żadnych gadżetów? Generalnie jakoś byłbym daleki od oklepanych gadżetów takich jak smycze, breloczki itp itd. Lepiej zainwestować w coś, przez co zostaniemy bardziej zapamiętani.
Katlina

Postprzez anita_ » 24 mar 2016, 09:03

Katlina napisał(a):Gadżety? Mówiąc krótko : PRZEREKLAMOWANE !
Kto z nas nie dostał żadnych gadżetów? Generalnie jakoś byłbym daleki od oklepanych gadżetów takich jak smycze, breloczki itp itd. Lepiej zainwestować w coś, przez co zostaniemy bardziej zapamiętani.

czy ja wiem, myślę, że nie do końca tak jest ;)
anita_

Postprzez leczyn » 06 kwi 2016, 13:20

Katlina napisał(a): Lepiej zainwestować w coś, przez co zostaniemy bardziej zapamiętani.

U nas hitem zeszłorocznego podsumowania roku była impreza firmowa. Na początku zorganizowaliśmy część oficjalną z rozdawaniem nagród w kilku kategoriach np. najlepszy handlowiec, największy deal, największe osiągnięcie, najwięcej nowych klientów... Każdy z wygranych dostał statuetkę kryształową z grawerem 3D, które zamawialiśmy u http://www.grupaglasso.pl. Wiem, że teraz te statuetki stoją w honorowym miejscu przy biurku każdego obdarowanego więc wiem, że to był dobry pomysł. Może uda nam się tą nową tradycję pielęgnować co roku bo wiem, że była to też niezła motywacja dla handlowców do dalszych starań.
leczyn

Postprzez Brzydal45 » 06 kwi 2016, 22:18

Katlina napisał(a):Gadżety? Mówiąc krótko : PRZEREKLAMOWANE !

Co Ty gadasz?? Właśnie takie gadżety przyciągają.
Brzydal45

Postprzez cukerbuger » 07 kwi 2016, 08:19

gadzety raczej odchodza w niepamiec, ewentualnie jakis pendrive z logiem :D Smycze, kubki, długopisy i inne niepotrzebne rzeczy to kasa wydana w błoto
cukerbuger

Postprzez FurLion » 11 kwi 2016, 13:38

Każdy kto twierdzi że gadżety odchodzą w niepamięć czy że są przereklamowane, zwyczajnie niema bladego pojęcia o tym co mówi. Gadżety reklamowe mają się dobrze i tak będzie jeszcze przez lata
FurLion

Postprzez inka91 » 12 kwi 2016, 07:26

FurLion napisał(a):Każdy kto twierdzi że gadżety odchodzą w niepamięć czy że są przereklamowane, zwyczajnie niema bladego pojęcia o tym co mówi. Gadżety reklamowe mają się dobrze i tak będzie jeszcze przez lata

Masz rację :) Gadżety reklamowe to swietny sposób na zatrzymanie klienta i wypromowanie firmy!
Ja ostatnio zamawiałam długopisy i kubki z logo firmy a teraz po głowie chodzą mi notatniki z http://www.fanatycydruku.pl/
Chyba zamówię klejone i spiralowane bo oferta jest bardzo ciekawa i myslę, ze klienci byliby zadowoleni z takiego prezentu.
inka91

Postprzez mysz86 » 12 kwi 2016, 13:45

świetny potencjał reklamowy ;) jak wchodzimy do firmy i widzimy wszystko zawalone ich gadżetami sprawia że firma wydaje się być "poważna" no i dodatkowo jak ktoś taki gadżet od nas dostaje automatycznie zmienias ię w naszego przyjaciela! :)
mysz86

Następna strona

Powrót do Promocja i reklama firmy