Forum biznesowe

Gdzie kupię koszulki w hurtowniej cenie

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Gdzie kupię koszulki w hurtowniej cenie

Postprzez Marcin27 » 26 lip 2016, 07:13

Czy ktoś może mi doradzić gdzie moge w sieci zamówic koszulki w dobrej cenie? Potrzebuję na konferecję promocyjną. Z gory dziękuje za informacje...................
Marcin27

Re: Gdzie kupię koszulki w hurtowniej cenie

Postprzez kedziorek » 26 lip 2016, 07:48

Najtansze ceny są w hurtowniach. Wprawdzie mozna takie koszulki zamowić w większości drukarni ale sam proponuję zajrzec sobie raczej do Openwear:
http://www.openwear.pl/

Kilka razy zamawiałem tam ubrania na konferecję. Wszystko jest wykonane z porzadnych materiałów, na pewno nie jest to chińszczyzna jaką sprzedają w niektórych miejscach. Przy większych zamówieniach warto jest negocjować ( mi kilka razy dali z tego względu dodatkowy rabacik).
kedziorek

Postprzez Dybooms » 26 lip 2016, 12:55

To potrzebujesz puste, czy z jakimś nadrukiem? Ja takie zamawiałem na allegro, nie jakiejś wysokiej jakości ale to raczej potrzebowałem tylko na jeden raz więc idealnie się sprawdziły.
Dybooms

Postprzez abulia » 01 sie 2016, 08:54

Dybooms napisał(a):To potrzebujesz puste, czy z jakimś nadrukiem? Ja takie zamawiałem na allegro, nie jakiejś wysokiej jakości ale to raczej potrzebowałem tylko na jeden raz więc idealnie się sprawdziły.

Ja też zamawiałam takie na allegro.
abulia

Postprzez witaminka » 04 sie 2016, 09:23

Wydaje mi się właśnie, że na allegro takie coś znajdzie. Może po prostu poszukaj w internecie. Można naprawdę dobre okazje znaleźć i negocjować cenę. Tym bardziej jak ma to być bardzo duża ilość.
witaminka

Postprzez Wolpiec » 04 sie 2016, 12:59

Na allegro znajdziesz w hurtowej cenie przy zakupie większej ilości, można nawet własny nadruk tam dodać. Ja chyba kupowałem po 13 zł jakieś dwa lata temu.
Wolpiec

Postprzez abulia » 06 sie 2016, 17:38

Dużo gotowych ładnych koszulek można znaleźć tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/b ... e/t-shirty . Też mają fajne nadruki. Kilka z nich sama bym kupiła i chyba to zrobię.
abulia

Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie