Forum biznesowe

Jaki porządny ekspres do firmy kupić

Jeśli masz jakikolwiek inny problem z działalnością gospodarczą lub jeśli po prostu będziesz chciał porozmawiać o jakimś zagadnieniu związanym z prowadzeniem firmy, to miejsce będzie dla Ciebie idealne.

Re: Jaki porządny ekspres do firmy kupić

Postprzez boddekk » 24 mar 2016, 15:50

Szukacie naprawdę porządnego ekspresu do kawy ? Zainwestujcie w ekspres do kawy Saeco, rewelacyjny bardzo funkcjonalny ekspres do kawy który u mnie w firmie i w domu spisuje się rewelacyjnie. Sama kawa zaparzona w nim smakuje rewelacyjnie, ma wiele funkcji parzenia kawy, do wyboru do koloru, co kto lubi. Możecie poczytać o jego funkcjach na http://www.ekspresysaeco.edu.pl/ świetnie to wszystko opisują, skusili mnie do kupna i do dzisiaj nie żałuję !
boddekk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22 mar 2016, 21:23

Re: Jaki porządny ekspres do firmy kupić

Postprzez krowka23 » 22 kwi 2016, 22:34

budżet pokaźny, nie kupuj ekspresów kapsułkowych bo wydasz fortunę na kapsułki. Przejrzyj ekspresy na avans.pl poczytaj opinie ludzi o produktach, myślę że im prostszy tym lepszy, jak to mówią piękno tkwi w prostocie.
krowka23
 
Posty: 30
Dołączył(a): 27 lip 2015, 13:38

Re: Jaki porządny ekspres do firmy kupić

Postprzez Lilka » 16 lip 2016, 17:51

Bardzo ciekawe i solidnie wykonane przelewowe ekspresy do kawy holenderskiej firmy Moccamaster, które znajdziesz tutaj http://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy-i- ... -1840.html w dość dobrej cenie. Ekspresy są naprawdę solidnie wykonane, a poświadcza to gwarancja jaką producent oferuje na ekspresy - aż 5 lat. Taki ekspres doskonale sprawdzi się jako prezent lub po prostu sprzęt kuchenny, który znajdzie miejsce w każdej kuchni. Ekspresy są niewielkie i mają różne warianty kolorystyczne, a jednorazowo można w nich przygotować aż 1,5 litra kawy.
Lilka
 
Posty: 284
Dołączył(a): 27 mar 2015, 19:35

Poprzednia strona

Powrót do Ogólna dyskusja o prowadzeniu firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron