Forum biznesowe

Wygładzanie zmarszczek - Wrocław

W tym forum dyskutujemy o naszych e-biznesach.

Wygładzanie zmarszczek - Wrocław

Postprzez neonn24 » 15 mar 2016, 11:25

Zapraszam do zapoznania się z ofertą specjalistycznej kliniki medycyny estetycznej - za pośrednictwem strony internetowej Wygładzanie Zmarszczek Wrocław można dowiedzieć się wszystkiego na temat specyfiki dostępnych w klinice zabiegów, ich przebiegu, przygotowań oraz efektów, na jakie można liczyć. W Ortoclinic przygotujemy dla ciebie spersonalizowaną terapię, wybierzemy botox ub inne metody, dzięki którym poczujesz się się znów młodo i pewnie.
neonn24

Re: Wygładzanie zmarszczek - Wrocław

Postprzez Viafolka » 15 mar 2016, 14:43

A jest możliwość dojazdu do klienta, czy tylko stacjonarnie w lokalu? I czy tylko Wrocław czy też okolice Wrocławia. Coś więcej o ofercie napisz, bo na stronie mało informacji jest.
Viafolka

Postprzez qwsazx » 22 mar 2016, 16:51

Viafolka napisał(a):A jest możliwość dojazdu do klienta, czy tylko stacjonarnie w lokalu? I czy tylko Wrocław czy też okolice Wrocławia. Coś więcej o ofercie napisz, bo na stronie mało informacji jest.

Lenistwo zatacza coraz większe kręgi. Zresztą to nie mój problem. Dana osoba, sama będzie cierpieć przez to, że nie podała wystarczającej ilości informacji.
Lepiej stracić okazję do żartu, niż przyjaciela.
qwsazx

Postprzez Fural » 18 kwi 2016, 22:19

w zasadzie niewiele mozna zrobic, o tempie starzenia sie skory decyduja geny. mozna i trzeba skore nawilzac i natluszczac, zeby chronic przed zbyt szybkim wysychaniem i starzeniem. do tego, jak juz napisano, wystarczy najprostszy krem, np nivea, olejek migdalowy albo arganowy itd. Juz od dawna wiadomo, ze wszystkie cudowne kremy to sciema.
Fural

Postprzez Marcelo » 19 kwi 2016, 12:25

Wiadomo, albo się posiada dobre geny i stosuje zdrową dietę albo trzeba robić sobie botoxy. Takie czasy niestety. Mam nadzieję tylko, że za kilka lat nie będziemy widzieć samych ponaciąganych twarzy.
Marcelo

Postprzez kiwi » 21 kwi 2016, 09:23

Polecam zabieg mikrodermabrazji w Wyspie Piękna. Świetna sprawa skóra jest przyjemnie gładka i oczyszczona, zmarszczki wyraźnie spłycone. Jest to w pełni bezpieczny zabieg polega on na tym, że za pomocą urządzenia wyposażonego w głowicę pokrytą kryształkami diamentu ściera się warstwę rogową skóry.
kiwi

Postprzez Bosite » 21 kwi 2016, 10:38

Oferta wydaje się bardzo przystępna. Ogólnie nie jestem za takimi zabiegami, ale jak już by ktoś się miał zdecydować to chyba ta klinika będzie odpowiednia.
Bosite

Postprzez aleks11 » 16 maja 2016, 17:20

Starzenie się to naturalny proces, którego nie można powstrzymać ale w dzisiejszych czasach, przy wciąż rozwijajacej się dziedzinie jaką jest medycyna estetyczna, jest mozliwe spowolnienie tego procesu lub skorygowanie przeszkadzajacych nam wad budowy ciała. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Temat ten jest tematem dyskusyjnym ale myślę, że poprawianie swojej urody w ten sposóba ma coraz więcej zwolenników. Jeśli chodzi o tą klinikę, moim zdaniem oferta zabiegowa jest bardzo ciekawa i interesująca.
aleks11

Postprzez raca » 14 cze 2016, 23:18

Ciekawym rozwiązaniem może być tego typu mezoterapię igłową. W głąb skóry twarzy wprowadzany jest specjalny koktajl. W dzień zabiegu widoczne są na twarzy wybrzuszenia, które wchłaniają się w całości już na drugi dzień.
raca

Postprzez dominika.piwnik » 04 lip 2016, 17:54

Ja mogę z czystym sumieniem polecić panią Karolinę Kopeć we Wrocławiu, która jest wykwalifikowanym kosmetologiem. Staranna i profesjonalna praca, czyli to co jest najważniejsze. Podsyłam link do jej strony, żeby zapoznać się z jej zabiegami http://karolinakopec.com/
dominika.piwnik

Powrót do Wasze e-biznesy