Forum biznesowe

Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowcu?

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowcu?

Postprzez Kosmiczna » 10 maja 2016, 16:11

Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowcu z takich co można z automatu korzystać ?
Kosmiczna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 paź 2014, 10:40

Re: Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowc

Postprzez Monika28 » 11 maja 2016, 07:07

No to chyba zalezy od tego jaki ma sie budżet, jak masz dużo kasy to możesz zlecić informatykowi
zaprogramowanie sklepu indywidualnego dla Ciebie,
ale wydaje mi się, że dzisiaj są właśnie gotowe rozwiązania jak w http://pasejo.pl/ na tyle proste i intuicyjne,
a do tego nie pożerające wielkich kosztów, że swobodnie można z nich korzystac.
Avatar użytkownika
Monika28
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 paź 2012, 21:14

Re: Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowc

Postprzez Rovio » 13 maja 2016, 10:24

zdecydowanie gotowiec. zamiast się babrać i poprawiać i kontrolować na bieżąco to kupujesz, masz włącznie z gwarancją działania i odpowiedzialnością sprzedaawcy za to co ofeeruje. tyle tylko, żeby w ciemno nie brać. ja jak isę zdecydowałem na sellingo to najpierw korzytsałem z darmowej opcji żeby sprawdzić jak działa. sprawdziło się, a jak już wykupi się abo to i tak drogo nie wychodzi. wręcz jak sobie porónuje ile czasu musiałbym poświęcić na ten "własny", to wychodzi bardzo tanio.
Rovio
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lut 2016, 06:01

Re: Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowc

Postprzez Pakero » 13 maja 2016, 12:27

Ja również stawiam na gotowce, głównie jest to prestashop. Skrypt prosty i przyjemny, łatwy do opanowania i zarządzania, w dodatku jest do niego pełno modyfikacji.
Pakero
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 kwi 2016, 10:14

Re: Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowc

Postprzez KorneliaPak » 14 maja 2016, 20:55

Gotowiec jest tańszy i wygodniejszy, bo mamy go od razu i nie musimy go zamawiać u programiasty. Jest to też dużo tańsze, bo programiście z reguły biorą kilka tysięcy za stworzenie programu.
KorneliaPak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 maja 2016, 16:30

Re: Sklep internetowy - na oprogramowaniu własnym czy gotowc

Postprzez 62miko » 17 maja 2016, 16:54

Ja bym na twoim miejscu skorzystała z oferty Pasejo - http://pasejo.pl/ Mają darmowe oprogramowanie e-commerce.
Dzięki niemu możesz utworzyć własny sklep internetowy i nim zarządzać. Z tego co wiem jest ono bardzo łatwe w obsłudze.
62miko
 
Posty: 168
Dołączył(a): 29 lip 2014, 20:55


Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron