Forum biznesowe

Czy wygląd ma znaczenie?

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Czy wygląd ma znaczenie?

Postprzez Kalina » 25 mar 2016, 17:15

Chodzi o szanse na rynku pracy - czy wygląd zwiększa możliwości zatrudnienia, czy raczej nie ma wpływu na decyzje zatrudniającego?
Czy zdecydowałybyście się na przykład na operację plastyczną, żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?
Kalina
 
Posty: 194
Dołączył(a): 20 paź 2014, 12:02

Re: Czy wygląd ma znaczenie?

Postprzez Magdalena4 » 25 mar 2016, 23:04

Z tego co zauważyłam wygląd ma znaczenie. Czasami nawet bardzo duże. Według mnie, nie powinno tak być. Nigdy nie zdecyduję się na operację plastyczną, żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Na drabinę wchodzi się szczebel po szczeblu. Powolutku aż do skutku.
Avatar użytkownika
Magdalena4
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 mar 2016, 20:07

Re: Czy wygląd ma znaczenie?

Postprzez Sabina » 28 mar 2016, 15:56

Niestety moja przedmówczyni ma rację, wygląd ma znaczenie, szczególnie w sektorze usług.
Czasami chirurgia plastyczna może być rozwiązaniem w przypadku jakiejś naprawdę poważnej, utrudniającej życie niedoskonałości w wyglądzie.
Oczywistym jest ważny jest wybór kliniki w tej sytuacji. Moja znajoma miała zabieg w tej: http://art-med.com.pl/ , zatem mogę ją polecić. Na pewno warto poczytać opinie w sieci o zabiegu, zanim mu się poddamy, tak, aby być przygotowanym na wszelkie konsekwencje.
Jeśli jednak to możne zmienić życie na bardziej komfortowe - dlaczego nie?
Avatar użytkownika
Sabina
 
Posty: 229
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:41


Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron