Forum biznesowe

dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpieczeń

Ubezpieczenia to temat, którego nie można pomijać prowadząc firmę. Podyskutuj z nami, poradź się, na pewno pomożemy.

dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpieczeń

Postprzez imperata » 10 wrz 2015, 20:07

Większość z inwestorów interesowała się kiedyś funduszami inwestycyjnymi III filaru. To jedna z dogodnych form oszczędzania pieniędzy nie tylko dlatego, ze jest nie objęta podatkiem Belki, ale również, że pozwala inwestowany kapitał odliczyć od rocznego zeznania PIT. Od jakiegoś czasu odnotowałam inną podobną wersję tej formy inwestowania środków. UFK (Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe) czy unit-linked. To produkt „dwa w jednym” . Takie wash&go na rynku inwestycyjnym. Pozwala zabezpieczyć przyszłość najbliższych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia losowego, a jednocześnie stale pomnażać oszczędności lub inwestować wolny kapitał. Od strony podatkowej również gromadzony kapitał nie jest obciążony podatkiem Belki, co więcej na koniec rozliczenia uwzględniane są również nie tylko przychody, ale ewentualne straty. Do tego rozliczenie końcowe nie jest obciążone opłatami z tytułu dziedziczenia środków finansowych. Więcej informacji znajdziecie na http://pkoubezpieczenia.pl/strefa-edukacji/dwa-w-jednym-czyli-co-to-jest-ubezpieczenie-inwestycyjne .
imperata
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2015, 11:57

Re: dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpie

Postprzez lilyan » 28 wrz 2015, 19:37

Ubezpieczenia inwestycyjne to dość rozległa tematyka, zwłaszcza że całkiem niedawno był to bardzo popularny sposób inwestowania, ubezpieczyciele wręcz wciskali to swoim klientom jak leci. Warto jednak pamiętać o problemach jakie niesie za sobą rezygnacja z tej "usługi" i moim zdaniem warto przed podjęciem decyzji pomyśleć czy warto. Zapraszam na tę stronę http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl wszystkich poszkodowanych i tych którzy wahają się czy skorzystać z oferty usług w ramach ubezpieczenia inwestycyjnego, żeby nie wpaść w tarapaty
Avatar użytkownika
lilyan
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 wrz 2015, 13:01

Re: dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpie

Postprzez remig » 11 paź 2015, 13:57

Temat szeroki i to bardzo, trochę na ten temat czytałem. Na pewno dla laika konieczna będzie porada dobrego doradcy,żeby potem nie żałować i przede wszystkim dobrze zabezpieczyć przyszłość.
remig
 
Posty: 38
Dołączył(a): 27 cze 2015, 15:58

Re: dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpie

Postprzez Rado » 29 lis 2015, 16:38

Myślę że można się temu bliżej przyjrzeć, to chyba aktualnie modny temat. Ale faktycznie żeby to wejść, trzeba mieć jako taką orientację w tym temacie.
Rado
 
Posty: 25
Dołączył(a): 02 cze 2014, 19:13

Re: dwa w jednym,czyli wash&go na rynku inwestycji i ubezpie

Postprzez spokojna » 03 mar 2016, 08:39

To bardzo ostatnio popularny temat, ale i trudny. ja bym szukała pomocy dobrego doradcy. łatwiej jest z rozliczeniami PIT bo jest sporo dobrych poradników i artykułów na ten temat np http://abc-podatki.pl/ Tu wszystkie porady i np porównanie programów do rozliczeń PIT. Przydatna strona.
spokojna
 
Posty: 67
Dołączył(a): 18 lis 2015, 18:54


Powrót do UbezpieczeniaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron