Forum biznesowe

Copywriting

Tutaj prowadzimy dyskusje na temat różnych sposobów zarabiania przez internet.

Re: Copywriting

Postprzez Patrycjusz » 28 mar 2015, 18:31

Adam napisał(a):Żałuję, że precle mają taką słabą opinię.. Zawsze lubiłem krótkie i chwytliwe teksty na temat. A co sądzicie o serwisach typu artelis?

Co?
Precle sa może i krótkie, ale na pewno nie chwytliwe, przecież to najgorszy sort pod pozycjonowanie...
Patrycjusz

Postprzez AngelikaK » 16 kwi 2015, 13:36

zazwyczaj stawka to 1500 zł miesięcznie za napisanie wielu tektów, więc to nie jest zbyt zarobkowe zajęcie. Chociaż ostatnio natknełam się na strony z ofertami osób, które sprzedają swoje teksty (nie pracuję dla konkretnej firmy) i mysle, ze taka forma copywritingu jest opłacalna :)
Wieloletnia współpraca z Rachmistrzami - efektywna :)
AngelikaK

Postprzez TanGhil » 05 maja 2015, 12:09

Jak dla mnie, jest to zbyt pracochłonna forma. Trzeba być kreatywnym. Ale zarobić można. Jak ktoś lubi, czemu nie? Widziałam dość sporo takich ofert. Wystarczy się rozejrzeć.
Ważne zasady mogą i muszą być nieelastyczne.
TanGhil

Postprzez DeseDese » 11 maja 2015, 21:49

jutrzenka napisał(a):Tekściarz tekściarzowi jest nierówny. Fakty są takie, że wiele osób daje głodowe stawki - trudno jest z nimi konkurować. Dobrym przykładem jest to co się dzieje na zleceniach przez net czy oferii. Ale coraz więcej osób wybiera jakość kosztem ilości. Pisanie tekstów reklamowych wymaga kreatywności. Nie każdy może pochwalić się tą cechą.

Kurcze! A ja od jakiegoś czasu czuję rodzaj żalu, jak czytam wciąż i wciąż, że copywriting musi być kreatywny. Już każdy, wszędzie, na każdym kroku musi być tylko i wyłącznie kreatywny!!! A co zatem z tekstami, które mają być przede wszystkim rzetelne, czyli oddające prawidła sztuki pisarskiej i na temat?
To jak z LEGO - masz instrukcję i możesz jej użyć, albo być kreatywnym... tyle tylko, czy ta kreatywność nie doprowadzi do tego, że nigdy nie zbudujesz zabawki, której dotyczy instrukcja?
DeseDese

Postprzez JacekB » 01 cze 2015, 20:17

Ale czy kreatywności nie da się pogodzić z rzetelnością? Chyba dobry copywriter powinien i pisać kreatywne teksty i tworzyć je w sposób prawidłowy i zgodny z formami pisarskimi.
JacekB

Postprzez juniorK » 13 lip 2015, 14:14

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Del doman non è certezza.
juniorK

Postprzez genju2 » 10 paź 2015, 14:08

Szukam copywritera do pisania zaawansowanych i profesionalnych tekstów na strony takie jak http://winotokaj.pl/5-wina-polslodkie potrzebuję opisy do wszytkich produktów także chciałbym się zorientować ile kosztuje opis produktu u copywritera profesionalnego.
genju2

Postprzez nmonika1 » 08 lis 2015, 14:23

Też chętnie dowiem się więcej. Lubię pisać, i taka forma zarabiania by mi odpowiadała, ale nie wiem jak się za to zabrać i gdzie zaczepić. A szkoda, bo to coś, co byłoby strzałem w dziesiątkę. Niekoniecznie muszę za to wyżyć, ale jakiś dodatkowy pieniądz zawsze się przyda.
nmonika1

Postprzez Sunny » 30 gru 2015, 11:14

a na takich kursach z copywritingu można się czegoś nauczyć? bardzo mi się podoba coś takiego, chciałbym rozwijać swoje umiejętności, teraz więc szukam specjalisty, który może mi w tym pomóc :roll:
Sunny

Postprzez tomzal9 » 30 gru 2015, 15:18

Sunny napisał(a):a na takich kursach z copywritingu można się czegoś nauczyć? bardzo mi się podoba coś takiego, chciałbym rozwijać swoje umiejętności, teraz więc szukam specjalisty, który może mi w tym pomóc :roll:

Up... Mam to samo pytanie...
tomzal9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zarabianie przez internet