Forum biznesowe

wywóz towaru za granicę

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

wywóz towaru za granicę

Postprzez biedroska » 20 sty 2015, 07:21

jeśli chcemy wejść na obce rynki i chcemy eksportować nasz towar za granicę to bardziej opłaca się nam zakup samochodu dostawczego czy raczej wynajęcie firmy transportowej?
biedroska
 
Posty: 33
Dołączył(a): 01 gru 2014, 10:20

Re: wywóz towaru za granicę

Postprzez sztybka » 20 sty 2015, 10:34

spedycja, przynajmniej na początek a jak potem stwierdzicie że to jednak nie to, to najwyżej kupicie samochód. mogę wam polecić Optimę, jeźdżżę z nią od jakiegoś czasu i jestem zadowolony
sztybka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 01 gru 2014, 14:12

Re: wywóz towaru za granicę

Postprzez Diana21 » 21 sty 2015, 12:47

Zależy od tego co chcesz przewozić i jak daleko;) wydaje mi się, że firma transportowa może być dobra na początek;) samochód do transportu to duży wydatek, dochodzi paliwo i kierowca, firma ogarnie to za Ciebie, a jeśli będziesz już mieć stałych klientów za granicą, to możesz rozważyć wtedy zakup własnego samochodu;)
Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić. - Pratchett
Avatar użytkownika
Diana21
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 sty 2015, 21:15

Re: wywóz towaru za granicę

Postprzez gigant » 24 sty 2015, 22:14

Jak chcesz sie zajmować wywozem towarów to powinieneś sie zaopatrzyć w sporej wielkości zbiornik na paliwo. Taki jak ten http://www.eco-market.pl/zbiorniki-na-paliwo . Kupując takie ilości możesz bardzo zaoszczędzić a prowadząc właśnie taką firmą chyba oszczędności też sa ważne. Pomyśl o tym bo to moze być korzystne rozwiązanie
gigant
 
Posty: 155
Dołączył(a): 22 lut 2014, 00:41


Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość