Forum biznesowe

Odszkodowanie w transporcie

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Odszkodowanie w transporcie

Postprzez jankowsky » 20 lis 2014, 09:29

Witam, może tutaj ktoś z Was będzie wstanie mi doradzić. Otóż, spedycja zleciła transport międzynarodowy firmie przewozowej. Dzień przed planowanym transportem zlecenie zostało anulowane przez spedycję. Czy firma transportowa może domagać się odszkodowania od spedycji, uzasadniając to koniecznością wcześniejszego podstawienia samochodu na miejsce załadunku?
jankowsky
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 paź 2014, 11:11

Re: Odszkodowanie w transporcie

Postprzez macheck » 26 lis 2014, 13:23

Radzę skontaktować się z prawnikiem od prawa przewozowego. Przydałabym Ci się ktoś ze znajomością prawa transportowego. Będzie zdecydowanie bardziej kompetentny.
macheck
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 13:04

Re: Odszkodowanie w transporcie

Postprzez jankowsky » 28 lis 2014, 12:01

Czy znasz jakiegoś prawnika od transportu z Warszawy? Faktycznie przydałaby się mi w tej sytuacji fachowa porada a czas nagli a my dalej nie wiemy jak sytuację rozwiązać.
jankowsky
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 paź 2014, 11:11

Re: Odszkodowanie w transporcie

Postprzez anna bolewicz » 08 gru 2014, 12:21

W takich sytuacjach od razu radzę kontaktować się z prawnikiem a nie czekać na odpowiedzi na forum. Na stronie prawoprzewozowe.pl znajdziesz kontakt do Pana Pawła, prawnika od prawa przewozowego. Przedstaw mu zainstaniałą sytuację, na pewno coś poradzi.
anna bolewicz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2014, 11:47

Re: Odszkodowanie w transporcie

Postprzez jankowsky » 10 gru 2014, 09:47

Ok dziękuję. Jeszcze dziś skontaktuję się z tym prawnikiem. Myślałem, że sprawę uda się rozwiązać bez pomocy prawników ale sprawa wygląda na bardziej skomplikowaną niż mi się na początku wydawało, stąd właśnie moje pytanie na forum. Pozdrawiam
jankowsky
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 paź 2014, 11:11


Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości