Forum biznesowe

V Ogólnopolski Kongres BHP

Jeśli masz jakikolwiek inny problem z działalnością gospodarczą lub jeśli po prostu będziesz chciał porozmawiać o jakimś zagadnieniu związanym z prowadzeniem firmy, to miejsce będzie dla Ciebie idealne.

V Ogólnopolski Kongres BHP

Postprzez Forum » 28 paź 2011, 14:13

JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W BRANŻY BHP– MIEJSCE GDZIE SPOTKAJĄ SIĘ NAJLEPSI!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podczas którego dowiecie się Państwo co specjalista BHP, pracodawca, kierownik może zrobić aby zorganizować bezpieczne stanowiska w firmie, jak uświadamiać i przekonywać pracowników aby nie ignorowali zagrożeń oraz jak przekonywać dyrekcję, zarząd do większej troski o bezpieczeństwo w zakładzie pracy.

V OGÓLNOPOLSKI KONGRES BHP
Forum skutecznych behapowców: od efektywnych szkoleń po ergonomiczne stanowiska pracy
24 listopad 2011 WARSZAWA


Podczas 3 praktycznych paneli przejdziemy przez rekomendowane etapy działań każdego inspektora BHP i powiemy, jak przy braku specjalnych funduszy tanio i skutecznie zorganizować ergonomicznych stanowisk pracy.
________________________________________

I PANEL: CO CZEKA SPECJALISTĘ BHP W 2012 R. ?
Co w prawie piszczy? – pokrótce omówimy co się zmieniło: o jakich nowych wytycznych każdy specjalista BHP musi wiedzieć m.in.: co zmieniła nowa ustawa o PIP?
Wypadek to nie przypadek! – inspektor PIP omówi najnowszy raport o statystyce wypadków GUS za I półrocze 2011, przedstawi i omówi najczęstsze przyczyny wypadków i co z tego wynika dla Państwa firmy, zdradzi na co PIP będzie zwracać uwagę w 2012?

II PANEL: SZKOLENIA- TECHNIKI PRZEKONYWANIA OPORNYCH PRACOWNIKÓW - SKUTECZNE ROZMOWY Z PRACODAWCĄ I INSPEKTOREM PIP
• Jak rozmawiać, przekonywać i motywować pracowników różnego szczebla do stosowania przepisów BHP.
• Jak być mistrzem szkoleń? – omówimy jak prowadzić szkolenia wzbudzające ciekawość pracowników tak aby nie traktowali ich jak przykrego obowiązku.
• Skuteczne porozumienia się na linii: pracodawca – specjalista BHP – podpowiemy, jak rozmawiać aby przekonać do wyłożenia dodatkowych funduszy na ergonomię stanowisk, ŚOI, zorganizowanie kampanii bezpieczeństwa itp.
• Specjalista kontra inspektor PIP jak zachować się i bronić się w sytuacjach stwierdzonych uchybień tak aby inspektor odniósł się przychylnie, jak uzasadniać braki, tak aby wyjść obronną ręką.


STUDIA PRZYPADKÓW + DYSKUSJA
Prezentujemy tych którym się udało!
Specjalnie dla Państwa wystąpią dla Państwa reprezentanci 3 firm: małej, średniej i dużej, wyróżnieni przez Państwową Inspekcję Pracy nagrodą 'Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej'.
SKANSKA S.A – MZK GRUDZIĄDZ – HYDROVACUM S.A.
Przedstawiciele firm podzielą się: swoimi doświadczeniami, skutecznymi rozwiązania, ciekawymi pomysłami projektów, kampanii bezpieczeństwa, pokażą materiały w zakresie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które przyniosły pozytywny wynik w firmach.
Przez cały panel mogą Państwo na bieżąco pytać, konsultować wątpliwości z trenerami, wymieniać poglądy z reprezentantami wszystkich 3 firm!

III PANEL SPECJALNY: ERGONOMICZNE STANOWISKO PRACY 2012
Nowości w ergonomii - na przykładach omówimy nowoczesne trendy i rozwiązania w kształtowaniu bezpiecznych stanowisk pracy m.in.: w przemyśle, transporcie, pracy biurowej itd.
Absurdy z praktyki polskich firm – na rzeczywistych przykładach i opierając się na zdjęciach zaprezentujemy nietypowe i kontrowersyjne wypadki i urazy z polskich firm, pokażemy jak źle zorganizowane stanowisko doprowadziło do nieszczęśliwego zdarzenia

Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie:
http://www.centrumkompetencji.pl/sk,93, ... a=fora_int
Forum
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 paź 2011, 14:12

Powrót do Ogólna dyskusja o prowadzeniu firmyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron