Forum biznesowe

Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Postprzez jutrzenka » 30 cze 2014, 11:29

Witam. Myślicie,że warto jest wybrać się do tego kurortu? Zastanawiamy się czy z mężem nie polecieć do kurortu Punta Cana: http://www.qtravel.pl/inspiracje/punta- ... kana-id199 , szczególnie,że pojawiły się pierwsze ciekawe firsty na tegoroczne wakacje.Czy ktoś z Was był może był w tych rejonach?
Avatar użytkownika
jutrzenka
 
Posty: 281
Dołączył(a): 10 gru 2012, 13:13

Re: Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Postprzez Riczbicz » 02 lip 2014, 12:47

Moi rodzice tam byli, tylko w ośrodku Paradisus - bardzo sobie chwalili i w tym roku również się tam wybierają :) w sumie chyba mogę polecić widząc ich uśmieszki po powrocie ;)
Avatar użytkownika
Riczbicz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 02 lip 2014, 12:26

Re: Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Postprzez Sekalia » 29 lip 2014, 11:27

A ile kosztują takie wczasy skoro Twoi rodzice tak często tam podróżują? Może jak będzie mnie stać sama się wybiorę w te miejsce w przyszłym roku z grupką znajmowych :P.
Sekalia
 
Posty: 96
Dołączył(a): 28 maja 2014, 13:37

Re: Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Postprzez Sabina » 25 wrz 2014, 10:45

Pewnie sporo pieniędzy, ale jeśli ktoś dysponuje środkami to dlaczego miały nie latać tam rok w rok? To na pewno fascynujące wakacje.

Nie mam środków na taką egzotykę, więc szukam wakacyjnej alternatywy, ale na miejscu. Myślę, że udało mi się w tym roku zapewnić mnie i mężowi bardzo fajny tydzień urlopu. Żeby się zrelaksować nie potrzebowaliśmy plaży i piasku, ale spokojnych spacerów, trochę zwiedzania, trochę spa, odrobinę romantycznych kolacji i wróciliśmy, jak nowi :)

Okazało się, że wycieczka, jak za studenckich czasów, do Poznania, zrobiła więcej dla naszego związku, niż leniuchowanie na plaży :) Wynajęliśmy przytulny pokoik w hotelu z miłą obsługą (dla zainteresowanych: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... poznan.htm), pojechaliśmy z plecakami pociągiem i poczuliśmy się, jak studenci. To był strzał w dziesiątkę!
Avatar użytkownika
Sabina
 
Posty: 229
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:41

Re: Dominikana - czy ktoś był? Jak wrażenia?

Postprzez eref » 29 wrz 2014, 16:21

Do Poznania na wczasy raczej bym nie pojechała ale zgadzam się, że czasami takie niepozorne wakacje mogą zbliżyć. Marzy mi się Dominikana ale póki co nie jest na moją kieszeń, może za kilka lat...
eref
 
Posty: 435
Dołączył(a): 23 cze 2014, 18:57


Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość