Forum biznesowe

Oszczędzanie

Masz pomysł na biznes? Podziel się nim z nami. Wydaje Ci się, że masz plan, ale nie jesteś pewien, w jaki sposób go zrealizować? Nie martw się. Na tym forum na pewno Ci doradzimy.

Oszczędzanie

Postprzez ingres » 17 sie 2012, 09:04

Zainteresował mnie temat zakupów grupowych i chciałbym podziałać coś w tym temacie.
Myślicie, że jeśli chodzi o sektor B2B to się sprawdza?
Znacie takie platformy, używacie, polecacie?
Czy może to tylko chwilowy bum i nic z tego dalej nie będzie?
ingres

Re: Oszczędzanie

Postprzez dragonfly » 17 sie 2012, 09:30

Ogólnie zakupy grupowe zrobiły szał w Polsce więc może w biznesie też to zadziała. Chcesz sprzedawać czy kupować? Myślę, że dla jednej i drugiej strony to może być korzystne.
dragonfly

Postprzez Adam_s » 17 sie 2012, 10:20

jestem osobą, która nie znosi dokonywania zakupu przez internet i korzystania z jakichkolwiek kuponów, ale chętnych na pewno nie zabraknie - chociażby widzę to po moich zafascynowanych znajomych :)
Adam_s

Postprzez ingres » 17 sie 2012, 10:47

ani jedno ani drugie,
założyć taki portal.
Od pewnego czasu obserwuje B2B Deal i myślę, że tak działa to nieźle.
ingres

Postprzez erzecznik_meritum » 06 paź 2012, 09:30

Zachęcam do zapoznania się z Kontem Celowym w Meritum Banku. Jest ono dostępne za pośrednictwem aplikacji Meritum Planer, która ułatwia zarządzanie domowym budżetem i pomaga zredukować niepotrzebne wydatki. Dzięki tym zaletom i atrakcyjnemu oprocentowaniu Konta Celowego, możliwe jest skuteczne powiększenie posiadanych oszczędności. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.

Pozdrawiam
eRzecznik Meritum Bank
erzecznik_meritum

Postprzez pajak » 07 paź 2012, 12:57

erzecznik_meritum napisał(a):Zachęcam do zapoznania się z Kontem Celowym w Meritum Banku. Jest ono dostępne za pośrednictwem aplikacji Meritum Planer, która ułatwia zarządzanie domowym budżetem i pomaga zredukować niepotrzebne wydatki. Dzięki tym zaletom i atrakcyjnemu oprocentowaniu Konta Celowego, możliwe jest skuteczne powiększenie posiadanych oszczędności. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.

Pozdrawiam
eRzecznik Meritum Bank

Czy trzeba odwiedzić placówkę czy można założyć przez internet?
Czy wiesz o tym, że wysokość alimentów można regulować sądownie?
pajak

Postprzez majster » 24 lis 2012, 22:10

Nie jestem zwolennikem tego typu zakupów. Jeszcze bardziej mi się odechciało po tym jak w wakacje padały biura podróży w których ludzie kupowali grupowe wycieczki/.
majster

Postprzez Daniel Zawadzki » 02 sie 2013, 21:54

Oszczędzanie to nie kupowanie tylko rezygnowanie ze zbędnych wydatktów i inwestowanie zachowanych pieniędzy. Mówię to dlatego bo sporo ludzi błednie myśli, że gdy kupuje taniej to oszczędza. Niby tak ale póki pieniądze te nie zostaną zabezpieczone przed rozrzutną ręką to i tak zostaną zmarnotrawione.
Mogę zarabiać Ci na giełdzie wykorzystując swoje doświadczenie. Sprawdź:
http://danielzawadzki.com/oferta
Daniel Zawadzki

Postprzez makielka » 22 wrz 2013, 12:46

Daniel Zawadzki napisał(a):Oszczędzanie to nie kupowanie tylko rezygnowanie ze zbędnych wydatktów i inwestowanie zachowanych pieniędzy. Mówię to dlatego bo sporo ludzi błednie myśli, że gdy kupuje taniej to oszczędza. Niby tak ale póki pieniądze te nie zostaną zabezpieczone przed rozrzutną ręką to i tak zostaną zmarnotrawione.

Prowizorycznie jest to racja. Jednak warto wziąć pod uwagę, że istnieją grupy produktów, które po prostu musimy kupować np: leki, jedzenie. A jeśli można to robić w niższych cenach- to zdecydowanie warto i jest to oszczędność.
Czy wiesz jak ważny jest w przedsiębiorstwie odpowiedni system informatyczny ? Może on znacznie zwiększyć efektywność Twojej firmy.
makielka

Postprzez margo903 » 06 maja 2015, 13:32

Moim zdaniem warto oszczędzać, zawsze to parę złotych taniej. Ja tak robię kupując przez internet. Pomaga mi w tym portal spyllo. Taki monitoring cen jak na: http://spyllo.pl jest darmowy a w kilku krokach mogę za jakiś czas kupić taniej produkty. Przeważnie szukam okazji cenowych z wyprzedzeniem, a więc mam czas na zakup. W kilku krokach uzupełniam formularz i czekam jak cena produktu zejdzie do mojej ceny i kupuje taniej.
margo903

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes