Forum biznesowe

Impreza klubowa (Szukam Inwestora)

Masz pomysł na biznes? Podziel się nim z nami. Wydaje Ci się, że masz plan, ale nie jesteś pewien, w jaki sposób go zrealizować? Nie martw się. Na tym forum na pewno Ci doradzimy.

Impreza klubowa (Szukam Inwestora)

Postprzez Piotroq » 14 wrz 2014, 14:19

Witam,

Poszukuję inwestora w koncert klubowy hip-hop, gdyż jest tani w organizacji w porównaniu z innymi gatunkami muzycznymi. Mam doświadczenie. Klub Riviera (Prusice) o pojemności 1tyś osób, jest doskonałym klubem do zrobienia dużej imprezy zarobkowej. Prusice miasto skąd jest klub jest idealnym miejscem na tego typu imprezę dzięki okolicznemu corocznemu Hip-Hop Festiwalu Prusice którego jestem pomysłodawcą i jednym z organizatorów. Oprócz imprezy cyklicznej raz na rok brakuje tego typu eventów w okolicy co sprawia że zwiększa się popyt na takie imprezy w tak dużym miasteczku jakie jest Prusice oraz całej okolicy. Prusice są położone 30km od Wrocławia a droga S5 ułatwia komunikacje między miastami w ok. 30minut. Dzięki promocji, mediów i zniżek na artystów jesteśmy w stanie osiągnąć nasze cele. W kręgu zainteresowań są gwiazdy tego gatunku muzycznego.
Przeliczyłem sobie dokładnie koszty.
Ochrona 1000zł
Nagłośnienie 800zł
Artyści 5000zł
Wynajem klubu całość 4000zł

Suma: 10.800zł

Teraz zysk licząc że w klubie będzie 600 osób minimalnie.
Bilety: 20zł x 600 = 12000zł
Bar: majac doświadczenie po poprzedniej imprezie w klubie na 200osób = 3000zł licząc na 600 logicznie około 6000zł
Dodatkowy zarobek: wynajem loż i współpraca z markami odzieżowymi (stoiska promocyjne).
Zysk do podziału

Szczegóły na priw.
Zapraszam do współpracy ,
Piotr Bartosik
Piotroq
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2014, 13:34

Powrót do Pomysł na biznes



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość