Forum biznesowe

Bezprecedensowy Network Marketing

Masz pomysł na biznes? Podziel się nim z nami. Wydaje Ci się, że masz plan, ale nie jesteś pewien, w jaki sposób go zrealizować? Nie martw się. Na tym forum na pewno Ci doradzimy.

Bezprecedensowy Network Marketing

Postprzez vega95 » 10 sty 2015, 23:34

(jeżeli nie jest to odpowiednia sekcja forum, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie)

Witam wszystkich przedsiębiorców,

Nazywam się Dominik Vega i tak jak wielu z Was tutaj, rozpocząłem swój własny biznes. Chciałbym się z Wami nim podzielić, jako iż jest to biznes dla każdego bez względu na wiek, płeć czy też poprzednie doświadczenie – każdy może mieć wpływ na swoje własne życie poprzez ten właśnie biznes.

W skrócie, jest to biznes w branży ‘health & beauty’ działający na bazie network marketingu. I tutaj stop. Ilu z Was myśli ‘Av*n’ i nie chce czytać dalej? Teraz tak, Ci którzy uwierzą mi, w to, że z tą firmą jak i sposobem w jaki ona działa nie mamy za wiele wspólnego, jak i w to, że potencjalne zarobki są kilkunastokrotnie większe, będą czytać dalej. Zapraszam.

A więc, jest to mój własny biznes (i też może być Twoim własnym) pod doświadczoną, 35-letnią marką, która odnosi sukcesy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii oraz od 3 miesięcy również właśnie w Polsce. Firma zajmuje się produkcją wegańskich, wolnych od jakichkolwiek konserwantów, a co za tym idzie bezpiecznych produktów, które poza tymi wszystkimi świetnymi cechami dają również wspaniałe rezultaty podczas ich używania. Produkty są porównywalne do La Praire czy Crème de la Mer (także według guru jakim jest magazyn Vogue), w cenach znacznie bardziej dostępnych niż te z owych firm – a to właśnie dzięki network marketingowi. Są to wszystko produkty konsumcyjne, a oferta ponad pięciuset produktów zapewnia, że jak Pani skończy się krem nawilżający lub podkład, to zapewne kupi ponownie, ponieważ tak dobre są te produkty – oczywiście nie zapominajmy o mężczyznach, którzy wrócą po świetne odżywki czy też bardzo wydajną piankę do golenia. Współwłaścicielami firmy są Bank of America oraz General Electrics, co świadczy o statusie firmy jak i o tym, że marka odnosi wielkie sukcesy i nie jest jakąś tam małą firemką na rynku, która nie może się przebić.

Jest to biznes dla każdego, kto tylko chce włożyć w to odrobinę swojego czasu i pracy, bazując na treningu oraz coachingu, które są ogólnodostępne. Biznes ten jest zupełnie elastyczny, tak żeby można było go dostosować dookoła swojej stałej pracy, który z czasem przyniesie zarobki wielokrotnie większe niż ta praca, co następnie pozwoli na niezależność czasową oraz finansową – powtarzam, każdemu, kto chce włożyć w to odrobinę siebie. Ja sam mam lat 19, zero doświadczenia w biznesie i też tak naprawdę w życiu, natomiast zdecydowanie sukces jest przede mną tak samo jak i jest on przed osobami które znam osobiście mające lat 20, 30 czy nawet 50, 60, które albo dopiero rozpoczęły swoją przygodę lub już od paru lat się tym zajmują i żyją swoim wymarzonym życiem – i tak samo może być z Tobą!

Tajemniczo? Nic z tych rzeczy! Tutaj chodzi o moje podejście do nowych osób którym przedstawiam naszą firmę. Gdybym chciał przedstawić od A do Z co Tobie może zaoferować ta firma i jak może ona zmienić Twoje życie, tutaj na forum, pisałbym to godzinami, a i zapewne nikt by tego nie przeczytał. Chcę zostawić po sobie ślad w takiej formie jak ta, tak żeby Was zaintrygować, tak żebym to mógł (podkreślam) zupełnie niezobowiązująco przedstawić Wam całość idei, kiedy to okażecie dalsze zainteresowanie.

Dwie rzeczy o które proszę to po pierwsze: nie zamykajcie tej strony z myślą ‘to taki Av*n jak nic!’ – ja osobiście nie widzę biznesu w rozwożeniu katalogów, zbieraniu zamówień, zamawianiu, pakowaniu, rozwożeniu i czegoś takiego bym się absolutnie nie podjął. A po drugie proszę się zastanowić czy ktoś komu oferuje się coś co może zmienić jego życie naprawdę nie chciałby się zwyczajnie dowiedzieć więcej?

Czekam na jakikolwiek odzew od Was czy to tutaj, czy też na maila, a zapewniam, że podzielę się z Wami wszystkim otwarcie w sposób taki, żebym to ja z czystym sumieniem mógł sobie powiedzieć ‘Wie wszystko co wiedzieć powinien/powinna i teraz może podjąć świadomą, uzasadnioną decyzję czy jest to coś dla niego/niej lub dla kogoś kogo zna i kogo życie chciałby/chicałaby zmienić’

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Dominik Vega
vega95
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sty 2015, 23:19

Powrót do Pomysł na biznes



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości