Forum biznesowe

Szkolenia BHP

Żadna firma nie będzie dobrze prosperowała bez odpowiedniego oprogramowania. W tym temacie rozmawiamy o programach, które przydają się w prowadzeniu firmy i ułatwiają tę czynność.

Re: Szkolenia BHP

Postprzez legregor21 » 29 cze 2015, 10:04

Ceveris napisał(a):Czy po skończonych szkoleniach firma szkoleniowa wydaję instrukcje bhp czy trzeba ją samemu kupić gdzieś czy też spisać jak wygląda sprawa z instrukcja bhp i gdzie można ją załatwić?

Najlepiej dowiedz się od prowadzącego szkolenie
legregor21

Postprzez Zhora3 » 29 cze 2015, 13:24

legregor21 napisał(a):
Ceveris napisał(a):Czy po skończonych szkoleniach firma szkoleniowa wydaję instrukcje bhp czy trzeba ją samemu kupić gdzieś czy też spisać jak wygląda sprawa z instrukcja bhp i gdzie można ją załatwić?

Najlepiej dowiedz się od prowadzącego szkolenie

Dokładnie...
Zhora3

Postprzez Terlvris » 01 lip 2015, 08:40

Polecam wstępne szkolenie bhp w Warszawie oni wydają instrukcje BHP jeśli się chce wiec nie musisz niczego załatwiać na własną rękę wszystko będziesz miał od razu.
Terlvris

Postprzez Wertios » 01 lip 2015, 16:36

Szkolenia BHP są ważne, a w taki wielu firmach się ich nie robi, tylko przychodzisz do biura, podpisujesz papier że brałeś udział i tyle. Świetnie, w tym kraju nie przestrzega się już żadnych przepisów,.
Wertios

Postprzez Lilka » 01 lip 2015, 16:59

Czasem warto korzystać ze szkoleń online. Jest to nowa forma szkoleń ale coraz bardziej popularna . Troszkę na ten temat można przeczytać w tym http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szk ... id,tm.html artykule. Myślę, że wart korzystać z takich form szkoleń bo są bardzo wygodne.
Lilka

Postprzez asap » 31 lip 2015, 08:56

Jeśli są analogiczne do regularnych to mogą zaoszczędzać sporo czasu! Fajne rozwiązanie moim zdaniem:) Mój tato teraz przygotowuje się do przeprowadzenia szkolenia BHP w swojej firmie, bo zajmuje się budowlanką i podchodzi do tego jak pies do jeża więc mu to polecę:) Ze swojej strony znalazłam ostatnio książkę pytań i opracowań z testów z roku 2014: http://polcen.com.pl/ksiazka/245/bezpieczenstwo-pracy-w-budownictwie-przepisy-z-ko. Łatwo się ją przyswaja bo jest tak zaprojektowana graficznie, ze akty prawne się wyróżniają od odpowiedzi więc odpowiedzi niejako same wchodzą do głowy:] Mi weszły, choć nie zdaję egzaminu :]
asap

Postprzez Niieloks » 03 wrz 2015, 08:27

Ja uważam że najlepsze są szkolenia stacjonarne wraz z praktyką, sam ostatnio takie odbyłem , wiele rzeczy się nauczyłem, przeszedłem profesjonalny kurs pierwszej pomocy w poznaniu Więc warto robić takie szkolenia na miejscu a nie przez jakiś internet.
Niieloks

Postprzez adbob » 25 paź 2015, 11:06

u nas szkolenia byly bezpośrednio w firmie ale mało kto chodził bo każdy się wykręcał jakby to była jakaś specjalna sala na konferencję warszawa albo że np się gdzieś jedzie to na pewno byłoby znacznie więcej chętnych na takie szkolenia :)
adbob

Postprzez Misiek222 » 14 lis 2015, 13:54

Jeżeli ktoś w Łodzi szuka dobrego szkolenia HACCP jak i BHP to polecam firmę Centrum Jakości. Dodatkowo firma przygotowuje dokumentację HACCP dla Sanepidu.
Misiek222

Postprzez Gozajon » 24 lis 2015, 06:56

Pojęcia nie mam. Jedyne co móbłbym podpowiedzieć w kwestii bhp, to że artykuły bhp najbardziej opłaca się kupować w sklepie Glovex. Ale to chyba pracowników biurowych nie dotyczy...
Gozajon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oprogramowanie dla firm