Forum biznesowe

Psycholog biznesowy - ok?

Tutaj podyskutujesz z nami na ogólne tematy związane z biznesem - o papierach wartościowych, giełdzie, stanie gospodarki i innych takich.

Re: Psycholog biznesowy - ok?

Postprzez Sabina » 03 mar 2015, 12:42

A ja proponowałabym Ci wyjazd na kilka dni lub weekend. Tak po prostu, bez zbędnych przygotowań, planowania, a właśnie spontanicznie.
Ja to kiedyś przetestowałam na sobie. Spakowałam kilka rzeczy i wsiadłam do autobusu do Krakowa. Pokój udało mi się wynająć w Hotelu Astoria. Klimat miejsca spowodował, że niemal natychmiast zapomniałam o wszystkim, miałam czas na przemyślenie kilku spraw i złapanie dystansu. Problemy też zmalały odrobinę z perspektywy miejsca, w którym byłam. Spacery, niespieszne zwiedzanie pięknej okolicy hotelu (dzielnica żydowska), pyszna kuchnia ze świeżych produktów, niektóre można zamówić również w nocy (kanapki czy deskę serów – rewelacja!). Dlatego komfort miejsca, w którym się znalazłam, spowodował, że wróciłam mocno podbudowana.
Avatar użytkownika
Sabina
 
Posty: 229
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:41

Re: Psycholog biznesowy - ok?

Postprzez miczek11 » 30 mar 2016, 23:30

Psycholog biznesowy to świetna i potrzebna sprawa. Dzięki niemu wiemy gdzie mamy się kierować. To bardziej w sumie nazwałbym go coachem biznesowym. Najlepszy jest tutaj: http://sui.com.pl, bardzo polecam bo świetnie pomagaja i doradzają
miczek11
 
Posty: 62
Dołączył(a): 21 sty 2016, 14:38

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne dyskusje o biznesie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron