Forum biznesowe

spotkanie zarzadu

Jeśli masz jakikolwiek inny problem z działalnością gospodarczą lub jeśli po prostu będziesz chciał porozmawiać o jakimś zagadnieniu związanym z prowadzeniem firmy, to miejsce będzie dla Ciebie idealne.

spotkanie zarzadu

Postprzez winkiel » 09 wrz 2015, 11:37

prezes ostatnio wyszedl z inicjatywa, zeby organizowac cotygodniowe spotkania zarzadu poza firma. mnie przypadl 'zaszczyt' wybierania miejsca. na koniec prezes obdarowal mnie znaczacym usmiechem i powiedzial,zebym nie dal ciala. mamy firme w Warszawie, potrzebuje luksusowego i klimatycznego miejsca, gdzie bedzie mozna zjesc cos dobrego i wynajac sale na kilka godzin. blagam, poleccie mi cos
winkiel
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 lis 2014, 13:07

Re: spotkanie zarzadu

Postprzez rorania » 16 wrz 2015, 11:00

zobacz oferte restauracji pod gigantami. sa specjalne vip-roomy, ktore zapewniaja Ci dyskrecje, odbywa sie tam mnostwo biznesowych spotkan, wiec chyba to miejsce sie sprawdza. plusem jest to,ze maja nieziemskie jedzenie.
rorania
 
Posty: 34
Dołączył(a): 02 gru 2014, 11:41

Re: spotkanie zarzadu

Postprzez niepokorny » 27 wrz 2015, 18:44

Spotkania po za firmą super sprawa. Ale co z podsłuchami :lol:

I jeszcze co na duże wydatki Zarządu Urząd Skarbowy :twisted:

To ważne sprawy do przedyskutowania
niepokorny
 
Posty: 23
Dołączył(a): 14 wrz 2015, 15:07

Re: spotkanie zarzadu

Postprzez Switezianka » 01 paź 2015, 11:21

w takich sprawach restauracja pana Sowy podobno miło i czule wita gości ;-) lepiej u siebie, bezpieczniej, nikt nie będzie podsłuchiwał, w razie czego można szybko dotrzeć do pewnych dokumentów
Switezianka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14 lip 2015, 19:57


Powrót do Ogólna dyskusja o prowadzeniu firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości