Forum biznesowe

Rozliczanie czasu pracy - jak?

Jeśli masz jakikolwiek inny problem z działalnością gospodarczą lub jeśli po prostu będziesz chciał porozmawiać o jakimś zagadnieniu związanym z prowadzeniem firmy, to miejsce będzie dla Ciebie idealne.

Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez macheck » 10 paź 2014, 09:22

Jak kontrolujecie swoich pracowników? Mam na myśli jakie systemy ewidencji czasu pracy stosujecie? Do tej pory wszystko odbywało się poprzez podpisywanie list ale staje się to coraz bardziej kłopotliwe, dlatego myślę, że najwyższa pora wprowadzić takie rozwiązanie u siebie. Pytanie tylko jaki system rcp wybrać? Przegladałam różne systemy na stronie firmy biosys ale kompletnie się na tym nie znam i nie wiem na co zwrócić uwagę. Pomożecie?
macheck
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 13:04

Re: Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez jankowsky » 23 paź 2014, 08:32

Zatrudniam nieco ponad 20 pracowników więc (jeszcze) nie potrzebuje wprowadzać o siebie systemu rcp. Wiem, jednak że najbardziej popularną metodą kontroli dostępu wśród firm jest system z kartami magnetycznymi, których trzeba użyć przy wejściu oraz wyjściu z firmy lub fotorejestracja. Moim zdaniem najlepiej zrobisz jeśli zapytasz się o zdanie firmy zajmującej się sprzedażą takich urządzeń.
jankowsky
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 paź 2014, 11:11

Re: Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez jasny » 03 lis 2014, 16:39

Poproś o przedstawienie oferty od firm mających w ofercie, takie usługi. W tedy wybierzesz sobie optymalne rozwiązanie, pod kątem rozwiązań, jak również kosztów.
jasny
 
Posty: 267
Dołączył(a): 20 mar 2014, 20:50

Re: Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez anna bolewicz » 12 lis 2014, 09:57

Moim zdaniem dużo zależy w jakiej branży prowadzisz biznes. Jeśli szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie oraz dokładnej kontroli dostępu polecałby Ci systemy biometryczne. Jeżeli jednak chodzi Ci tylko i wyłącznie o kontrolowanie wejść i wyjść z firmy to lepszym rozwiązaniem będzie fotorejestracja. Z tego co widziałem to firma biosys również ma w swojej ofercie takie systemy.
anna bolewicz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2014, 11:47

Re: Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez macheck » 17 lis 2014, 11:08

Systemy biometryczne to fajna sprawa ale jak dla mnie byłaby zbędą przesadą. Fotorejestracja raczej powinna wystarczyć :) Mam już kilka ofert na uwadze.
macheck
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 13:04

Re: Rozliczanie czasu pracy - jak?

Postprzez Maciej1980 » 05 paź 2015, 10:38

W ostatnim czasie moja firma bardzo się rozrosła i zrodziło się naturalne zapotrzebowanie na tego typu rozwiązanie. System ewidencji czasu pracy od Biosys okazał się strzałem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu poszukującemu. :)
Maciej1980
 
Posty: 1
Dołączył(a): 05 paź 2015, 10:34


Powrót do Ogólna dyskusja o prowadzeniu firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości