Forum biznesowe

Najtańsza Franczyza

To forum, na którym możesz pisać, aby nawiązać współpracę biznesową na zasadzie franczyzy lub jakąkolwiek inną.

Najtańsza Franczyza

Postprzez Armani987 » 04 mar 2012, 13:19

Witam widziałem że pomysł na biznes w systemie mlm już się tutaj pojawił, i jeśli ja bym miał polecać coś właśnie w tym kierunku to najbardziej FM Group.
Polska firma z naprawdę szybką dynamiką rozwija się na cały świat, firma zajmuje się dystrybucją perfum, chemii gospodarczej, make-upem oraz telefoniom komórkową, czyli produktami które miesięcznie się kończą.
Jeśli chodzi o jakość nie odbiega to od norm innych potentatów zapachów bądź kosmetyków, przykładem może być współpraca z Drom fragrances która zajmuje się produkcją komponentów zapachowych dla takich firm jak Nive, l'oreal.
Firma została doceniona przez Puls biznesu, otrzymali od nich aż 4 gazele biznesu za najszybszy rozwój gdyż firma działa od 2004 roku. Można również dodać że FM został dostrzeżony przez taki gazety jak Forbs i Newseek. Dystrybucja jest już na skale światową odziały firmy znajdują się w 66 krajach świata.

Ale jaki zarobek?

Z marży oraz tworzenia struktury. Zarobek na marży za sprzedanie perfum wynosi od 10 do 30zł na flakoniku, sprzedasz jest preferowana tylko i wyłącznie po przetestowaniu produktu własnej ocenie i poleceniu znajomym (jeśli sam nie jesteś pewny produktu kitu nie bd sprzedawał innym :) ), oprócz tego za każdy zamówiony produkt otrzymujecie punkty za które również są pieniądze. Budowanie struktury to nic innego jak przekazanie tej informacji swojemu znajomemu, który wykona to samo co wy wykonaliście czyli sprzedaż osobie znajomej, osoba która będzie "pod tobą" za wykonaną prace równiesz otrzyma punkty które u niej pozostaną a u was sie dodają.

Aby być zarejestrowanym jako niezalerzny dystrybutor, trzaba wykupić zestaw próbek z kodem w cenie: 136zł za 150 próbek + katalogi, oprócz tego dochodzi nauka sprzedaży oraz budowania struktury.

Zyski: od 300zł jako dobry dorobek do 3000 / 6000 / 20 000zł itd. Więc prościej mówiąc budujecie tutaj dochód pasywny.

Biznes kierowany do tych którzy chcieli by założyć własną firmę, ale nie mają funduszu na to, dochodzą tu darmowe szkolenia biznesowe oraz nieograniczone kontakty, które w przyszłości wam mogą pomóc.

Zapraszam do samodzielnych poszukiwań informacji na ten temat, osobiście wiem że to działa i nie zajmuje dużo czasu.
Czekam na pytania bądź zastrzeżenia( preferuje od osób który już pracowały w tym niż to słyszały)

W razie jeśli ktoś jest z Łodzi i ma co do tego głębsze pytania proszę do mnie napisać [email protected]
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów
Armani987
 
Posty: 2
Dołączył(a): 04 mar 2012, 12:22

Powrót do Franczyza i współpraca biznesowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron