Forum biznesowe

Przychodzicie chorzy do pracy?

Tutaj prowadzimy rozmowy na temat pracy ogólnie. O jej warunkach, o pracy w Polsce i za granicą itp.

Przychodzicie chorzy do pracy?

Postprzez srokaa » 23 cze 2014, 10:54

Zdarzało się wam przychodzić do pracy pomimo choroby, kataru, gorączki? Bo nikt inny nie wykona waszych obowiązków? Bo boicie o że ktoś inny zajmie wasze miejsce? Bo wynagrodzenie się zmniejszy? To jest właśnie prezenteizm, o którym jest mowa tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/epi ... 11826.html Co ciekawe, jest to zjawisko całkowicie odwrotne od tego, które mogliśmy zaobserwować kilka lat temu - czuli wyłudzanie od lekarzy L4, fałszywe zwolnienia. Dziś chory pracownik stawia się w miejscu pracy zarażając dookoła innych, woli po prostu być całkowicie nie zważając na efektywność tej pracy.
srokaa
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2013, 14:00

Re: Przychodzicie chorzy do pracy?

Postprzez eref » 23 cze 2014, 19:06

Jak jestem chora nie wynurzam nosa spod kołdry. Po pierwsze nie chcę innych pozarażać, po drugie nie mam siły zorganizować mycia zębów, a co dopiero wyjścia do pracy, nie mówiąc już o lekach, które zazwyczaj działają nasennie.
eref
 
Posty: 435
Dołączył(a): 23 cze 2014, 18:57

Re: Przychodzicie chorzy do pracy?

Postprzez Gryza29 » 02 lip 2014, 12:38

Bardzo nie lubię kiedy moi współpracownicy przycvhodzą chorzy do pracy. Zaraząją!!! A ja zarażam swoje dzieci.
Zatem jeśli jesteś chory zostań w domu, weż pracę do domu, byle nie pojawiać się w pracy.
Gryza29
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 mar 2013, 08:46


Powrót do Dyskusje o pracy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron