Forum biznesowe

Przygotowanie do sezonu rowerowego

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Przygotowanie do sezonu rowerowego

Postprzez Hicess » 01 mar 2015, 16:15

Powoli już czuć wiosną, a ja stwierdziłem, że w tym roku będę ostro jeździł na rowerze :) Wreszcie zainwestowałem w porządny sprzęt i tutaj właśnie pojawia się moje pytanie. Ponieważ wczesniej moje rowery nie były jakoś z górnej półki to niczym je nie impregnowałem, nie zabezpieczałem itd. ale chciałbym żeby ten "pożył" maksymalnie długo. Na co powinien zwrócić szczególną uwagę?
Hicess
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31 paź 2014, 10:54

Re: Przygotowanie do sezonu rowerowego

Postprzez Sonier » 04 mar 2015, 15:44

przede wszystkim musisz zabezpieczyć metalowe części przed korozją :) u mnie super sprawdził się spary z nanoprotech, mają specjalną serię do rowerów :)
Sonier
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 lis 2014, 16:14

Re: Przygotowanie do sezonu rowerowego

Postprzez jasny » 08 mar 2015, 16:42

Sprawdzamy ogumienie, naciąg szprych, stan hamulców. Likwidujemy ogniska korozji. Następnie regulujemy hamulce, oraz przerzutki. Można wszystko zleciż w sklepie sportowym i mieś święty spokój :).
jasny
 
Posty: 267
Dołączył(a): 20 mar 2014, 20:50

Re: Przygotowanie do sezonu rowerowego

Postprzez Mundek » 09 mar 2015, 09:05

A w jaki sposób zabezpieczacie rowery przed kradzieżą? Czy oznakowanie na policji coś w praktyce daje? Bo czytałem niedawno na portalu http://bezpiecznepomorze.pl o częstych włamaniach na pomorzu, gdzie mieszkam i przyznam szczerze, że boję się o mój sprzęt. Niby jest w zamkniętym garażu, ale jak się uprą, to ukradną. A trochę mnie kosztował, jakieś 5000 przy zakupie, a potem jeszcze trochę w niego włożyłem, wołałbym, żeby nic mu się nie stało.
Śpiewał, że możemy być tacy, jak oni, jak Romeo i Julia. Innymi słowy - martwi.
Avatar użytkownika
Mundek
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13 paź 2014, 13:12

Re: Przygotowanie do sezonu rowerowego

Postprzez biedroska » 16 mar 2015, 12:05

ja też zawsze smakuje nanoprotech. Ten smar jest bardzo wygodny, bo jest w sprayu i po prostu jest łatwy w aplikacji, a przy tym jest bardzo dobry i na długo starcza
biedroska
 
Posty: 33
Dołączył(a): 01 gru 2014, 10:20


Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości