Forum biznesowe

Plany na wakacje

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Re: Plany na wakacje

Postprzez jutrzenka » 12 maja 2015, 12:59

AsiaK22 napisał(a):Piekne widoki ale ja zostaje przy Naszej pieknej Polsce, cudze chwalicie a swego nie znacie :) Jest tyle miejsc do zwiedzenia, ze jak dla mnie lepiej zainwestowac w taką wycieczkę i dac zarobić rodakom :)

Ja mam takie samo zdanie. Warto jest rówineż wspomnieć ,że w Polsce jest o wiele taniej i że nie wydamy tyle ile bysmy wydali na wakacje zagraniczne.

Odsyłam do strony , na której jest kilka pomysłów na takie wakacyjne wypady: http://szerokiej-drogi.pl/ - może komuś z Was akurat posłuży za inspirację. Warto wybrać sie do jednego z polskich uzdrowisk. Sama byłam do tej pory w trzech: w CIechocinku , w Nałęczowie oraz w Krynicy Zdroju. Nie jestem w stanie napisać gdzie mi się podobało bardziej ponieważ każda z nich ma swój klimat.
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
jutrzenka

Postprzez marcelina.kote » 13 maja 2015, 06:22

A ja lubię i wyjeżdżać zagranicę i w Polskę. Zazwyczaj na krótsze wypady wybieram Polskę - nie zwiedziałam pewnie nawet połowy tego co nasz kraj ma do zaproponowania.
marcelina.kote

Postprzez Kucharz » 29 maja 2015, 08:43

AsiaK22 napisał(a):Piekne widoki ale ja zostaje przy Naszej pieknej Polsce, cudze chwalicie a swego nie znacie :) Jest tyle miejsc do zwiedzenia, ze jak dla mnie lepiej zainwestowac w taką wycieczkę i dac zarobić rodakom :)

Coś w tym jest. Tym bardziej, ze baza turystyczna, a co za tym idzie mnogość i różnorodność atrakcji, zaczyna dorównywać dostępnym za granicą. Przykład? Żagle! Wypad na takie zwyczajne Mazury może być dzięki nim niezapomnianym przeżyciem, do czego chętnie będzie się wracać. Jest tam wielka baza czarterowa, wybór ogromny (choć na początek raczej nie ma co szaleć, bo spokojnie wystarczy jacht antila). Powiew zachodu nad mazurskimi jeziorami? No ba!
Kucharz

Postprzez eref » 29 maja 2015, 21:23

Jachty to moje marzenie. Nigdy nie byłam na łodzi. Raz tylko podczas spływu kajakowego, ale to w zacumowanej. Wolałabym pożeglować po jeziorach. To musy być fantastyczne uczucie.
eref

Postprzez ewelina546 » 31 maja 2015, 10:39

Ja jeszcze nie mam sprecyzowanych planów na wakacje. Teraz zastanawiam się, czy jechać gdzieś na weekend czerwcowy. Marzyłby mi się wyjazd do Białki Tatrzańskiej i wizyta w termach - http://www.termabialka.pl . Spa to świetny sposób na relaks, a mnie chyba przydałby się chwila takiego odpoczynku.:)
ewelina546

Postprzez sylwia4012 » 31 maja 2015, 12:53

Ja to z chęcią wybrałabym się na wakacje za granicę. Najlepiej jakaś oferta Last Minute żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ostatnio nawet czytałam fajny artykuł na ten temat - http://www.strefa-kobiet.pl/artykul/las ... ne-wakacje . Myślę, że warto jeszcze trochę poczekać z planami.
sylwia4012

Postprzez bazanir » 31 maja 2015, 15:45

czasem można sporo zaoszczędzic czekając na ostatnią chwilę i korzystając z ofert last minute, ale to opcja dla tych ktorzy mają czas i siłe śledzic do ostatniej chwili ceny, ja chyba wolę zaplanowac i załatwic wszystko wczesniej
bazanir

Postprzez JacekB » 01 cze 2015, 19:24

Ja za 2 tygodnie lecę do Girony, a potem w okolice Barcelony (a właściwie w połowie drogi między Girona a Barceloną). Wakacje wole samemu organizować. Przelot tanimi liniami, transfer, hotel. Można sporo zaoszczędzić nie tracąc nic z przyjemności odpoczynku.
JacekB

Postprzez monadka » 01 cze 2015, 20:04

kolejnym miejscem na liście "do odwiedzenia" w te wakacje jest z pewnością to: http://www.teatrmalegowidza.pl/, fajna niespodzianka dla dzieci :)
monadka

Postprzez Patrycjusz » 03 cze 2015, 12:55

Mój plan jest mało chytry - zamierzam leżeć bykiem nad jakimś polskim jeziorem, opalać się, zapuścić czasem wędkę i cieszyć się totalną ciszą:) bez szału, ale dla mnie to właśnie jest szał .
Baw się chwilą
Patrycjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy