Forum biznesowe

Land serwis w Wieliczcze - czy ktoś tam naprawiał samochód?

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Land serwis w Wieliczcze - czy ktoś tam naprawiał samochód?

Postprzez tymon » 08 lis 2014, 14:09

Witam tak jak w temacie szukam opinii na temat serwisu samochodeowego Land Serwis który znajduje się w Wieliczce. Ostatnio zakupiłem Land Rovera Discovery 3 i jedyny problem to jakieś błedy w komputerze - mają tam odpowiedni sprzęt żeby to naprawić?
tymon
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, 20:09

Re: Land serwis w Wieliczcze - czy ktoś tam naprawiał samoch

Postprzez kedziorek » 08 lis 2014, 18:02

Oczywiście że mają. W końcu to autoryzowany serwis - więc urządzenia do diagnostyki to norma w tego typu miejscach.

A jakie to problemy? Mi np od 6 miesięcy miga kontrolka od poduszek powietrznych i nic z tym nie robię. Z niektórymi da się spokojnie jeździć.
Avatar użytkownika
kedziorek
 
Posty: 277
Dołączył(a): 05 lis 2012, 16:57

Re: Land serwis w Wieliczcze - czy ktoś tam naprawiał samoch

Postprzez jutrzenka » 09 lis 2014, 11:17

Jeżeli chodzi o serwisowanie aut spod znaku Land Rover - to w okolicy nie znajdziesz lepszego miejsca. Naprawiałam u nich sprzęgło. No i nie wykorzystują niewiedzy kobiety - ponieważ dowiadywałam się w innych miejscach jakie będą koszta naprawy i ceny były bardzo podobne.
Avatar użytkownika
jutrzenka
 
Posty: 281
Dołączył(a): 10 gru 2012, 13:13

Re: Land serwis w Wieliczcze - czy ktoś tam naprawiał samoch

Postprzez tymon » 09 lis 2014, 15:15

Migami kontrolka z wykrzyknikiem serwis wydaję mi się że to coś pilnego..
Dzięki chłopaki! jak tylko znajdę chwilę wolnego to podjadę w następnym tygodniu do Land Serwis i dam moje autoko na warsztat :) oby to nie było nic poważnego i szybko się z tym uprali :)
tymon
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2014, 20:09


Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości