Forum biznesowe

Dobre sklepy internetowe z ubraniami

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Dobre sklepy internetowe z ubraniami

Postprzez kedziorek » 09 gru 2013, 09:09

W jakich sklepach internetowych kupujecie ciuszki? Znacie jakieś miejsca, w których tanio można kupić fajne rzeczy? :)
Ja ostatnio zamawiałem ubrania w tym sklepie: http://www.megakoszulki.pl/ - modne koszulki. Ceny bardzo niskie a wszystko było bardzo wysokiej jakości tak więc warto ;)
kedziorek

Re: Dobre sklepy internetowe z ubraniami

Postprzez mojezdanie » 22 sty 2014, 12:46

Dobry sklep gdzie kupuje stroje kąpielowe w bardzo dobrych cenach to http://www.oui.pl/meriell_club/ Podoba się mi że zawsze mam tam duży wybór no i oczywiście atrakcyjne rabaty.
mojezdanie

Postprzez marcelina.kote » 19 lut 2014, 09:38

Zapewnie nie będę oryginalna jeśli powiem, że dobrym i sprawdzonym sklepem internetowym jest Zalando. Ubrania tam są bardzo dobrej jakości, za którą niestety trzeba dość dużo zapłacić
marcelina.kote

Postprzez tomasz87 » 19 lut 2014, 09:46

Ja często zamawiam dla żony bieliznę na prezent - już dawno dowiedziałem się, że z takich właśnie rzeczy żona cieszy się najbardziej tak więc spełniam wszelkie jej życzenia ;)
Kupuję w tym sklepie: http://www.sisi.pl/ mają tam bardzo duży wybór fajnej i zmysłowej bielizny. Myślę, że taki prezent ucieszy nie tylko kobietę ale również i faceta. Przecież lubicie na pewno kiedy Wasze żony maja na sobie takie ciuszki?
Ja ostatnio zastanawiałem się nad tym kompletem:
Obrazek
tomasz87

Postprzez marcelina.kote » 24 lut 2014, 07:07

Komplet jest dość odważny, aczkolwiek jeśli ktoś nie ma z tym oporów to sądzę, że jak najbardziej warto się zapoznać z ich ofertą. W końcu do odważnych świat należy
marcelina.kote

Postprzez Niewidzialna » 27 lut 2014, 10:33

Ja znowu jakoś nie mogę przekonać się do kupowania ubrań przez internet. Boję się, że kupię coś co będzie na mnie dziwnie leżeć lub źle dobiorę rozmiar.
Niewidzialna

Postprzez marcelina.kote » 01 mar 2014, 11:51

Teoretycznie masz rację, ale wydaje mi się, że np. bieliznę łatwiej jest dobrać niż np. inne ubrania. I biorąc pod uwagę, że wszystkie rozmiary są zazwyczaj dokładnie rozpisane to chyba nie ma takiego problemu
marcelina.kote

Postprzez Hiyy » 19 mar 2014, 12:01

marcelina.kote napisał(a):Teoretycznie masz rację, ale wydaje mi się, że np. bieliznę łatwiej jest dobrać niż np. inne ubrania. I biorąc pod uwagę, że wszystkie rozmiary są zazwyczaj dokładnie rozpisane to chyba nie ma takiego problemu

Dokładnie w dzisiejszych czasach zamawianie odzieży przez internet jest dużo prostsze i nie ma obaw o rozmiar ze zwrotem też nie ma już raczej problemów żadnych więc zawsze można wymienić, a cena na pewno do tego zachęca, bo odzież w internecie jest po prostu dużo tańsza. Multistar ma bardzo dobre gatunkowo ubrania osobiście zamawiałem u nich już kilka razy też robią te koszulki reklamowe z nadrukami o których autor wspominał, ale odzież robocza, którą mi przysłali zrobiła na mnie dość duże wrażenie, szczególnie ze względu na jakość. Więc ze swojej strony polecam na pewno zakupy przez internet szczególnie przez sprawdzone sklepy.
Hiyy

Postprzez marcelina.kote » 24 mar 2014, 10:15

W przypadku odzieży roboczej zdecydowanie warto zamawiać przez internet - jest dużo taniej a ubranie nie musi idealnie przylegać do ciała, więc nie ma takiego problemu z rozmiarem
marcelina.kote

Postprzez wuzetek » 26 mar 2014, 13:02

Zgadzam się w stu procentach, że w sklepach internetowych jest dużo taniej jeżeli chodzi o zakup odzieży roboczej. W naszej firmie kupujemy dość sporo odzieży roboczej. Ostatnio zamawialiśmy w sklepie multistar, jest tam odzież robocza w bardzo wysokiej jakości.
wuzetek

Następna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy