Forum biznesowe

Bielizna dla ukochanej.

Zróbmy sobie przerwę. Porozmawiajmy o naszych hobby, o filmach, o muzyce, zrelaksujmy się.

Bielizna dla ukochanej.

Postprzez Bandi » 30 mar 2016, 20:30

Chciałbym kupić swojej lubej jakiś ładny komplet bielizny jednak mam z tym nie lada problem.Może ktoś zna jakieś skuteczne wskazówki jak to zrobić lub na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie bielizny?
Bandi

Re: Bielizna dla ukochanej.

Postprzez Kamil » 30 mar 2016, 21:21

Przede wszytskim musisz znać rozmiar za mała , stwierdzi że jest gruba a jak bedzie za duża to stwierdzi że tak ją postrzegasz . Resztę sobie luknij tu http://facet.wiemcoijak.pl/bielizna-dla ... a-kupowac/ . Pamiętaj traf w jej gusta i swoje .
Kamil

Postprzez czarnaa » 09 kwi 2016, 18:01

Najlepsza jest damska bielizna erotyczna :) znajdziecie fajną bieliznę w sklepie https://megami.eu
czarnaa

Postprzez Kacumdo » 18 maja 2016, 14:44

A nie rozsądniej byłoby kupić kosmetyki? Z rozmiarem bielizny możesz po prostu nie trafić. A kosmetyki możesz kupić od Vichy http://ecowawa.pl/laboratoria-vichy-poz ... smetyczna/ Kobiety uwielbiają tę markę.
Kacumdo

Postprzez gabrysik2 » 05 cze 2016, 15:17

Bielizna erotyczna damska to na pewno fajny pomysł na prezent i każda Pani powinna się z niego ucieszyć. Oczywiście niektóre z kobiet wolą bardziej odważne kompleciki, inne nieco subtelniejsze, bardziej eleganckie i zmysłowe, ale myślę, że Panowie znają gusta swoich ukochanych i będą wiedzieli, co wybrać, by prezent ucieszył ich kobietę ;).
gabrysik2

Postprzez marcelina.kote » 07 cze 2016, 07:45

Moim zdaniem kupowanie bielizny dla drugiej osoby jest jednym z najgorszych pomysłów. Ja z pewnością nie chciałabym nigdy dostać takiego prezentu. I Wam też odradzałabym jego zakup.
marcelina.kote

Postprzez Madison » 21 cze 2016, 08:02

Jeśli szukasz eleganckiej i stylowej bielizny dla swojej ukochanej to musisz koniecznie skorzystać z oferty pięknej, kobiecej bielizny intimissimi na domodi.pl gdzie na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojej lubej. Ja często kupuję bieliznę z tej strony bo jest bardzo dobra gatunkowo i pod względem ceny jest bardzo rozsądnie.
Madison

Postprzez marcelina.kote » 21 cze 2016, 17:49

Intimissimi, Calezedonia i Triumph - to trzy najlepsze sklepy z bielizną damską. Tylko ja mimo wszystko uważam, że to nie jest najlepszy pomysł na prezent. Bielizny nie wypada jednak dawać.
marcelina.kote

Postprzez AnMigo » 21 cze 2016, 19:24

Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Jeżeli bielizna się nie spodoba lub będzie nieodpowiednia, jej zwrot będzie niemożliwy, a więc w zasadzie stracimy. Lepiej, jeżeli ukochana kupi sama to co jej się podoba w tym aspekcie.
Wrzasku wiele, ale bawełny mało – powiedział diabeł, strzygąc kota.
AnMigo

Postprzez kallin » 21 cze 2016, 23:20

marcelina.kote napisał(a):Moim zdaniem kupowanie bielizny dla drugiej osoby jest jednym z najgorszych pomysłów. Ja z pewnością nie chciałabym nigdy dostać takiego prezentu. I Wam też odradzałabym jego zakup.

Nie ukrywam, że bardzo mnie interesuje uzasadnienie Twojej opinii. Według mnie kupowanie bielizny dla drugiej osoby to dobry pomysł.
Lepiej przetoczyć kamień, niż go przeklinać.
kallin

Następna strona

Powrót do Dyskusje niezwiązane z prowadzeniem firmy