Forum biznesowe

Ile zarabiasz dziennie na AdSense?

Tutaj prowadzimy dyskusje na temat różnych sposobów zarabiania przez internet.

Re: Ile zarabiasz dziennie na AdSense?

Postprzez Gordones » 04 sie 2016, 19:22

tulko napisał(a):A co z zarabianiem dzięki fb? Ktoś próbował? Macie może jakieś artykuły na ten temat? Chcę zacząć się tam promować i dzięki niemu zarobić kilka groszy myslicie, ze to dobry pomysł?

Każdy pomysł na zarabianie jest dobre, tylko trzeba mieć dobry pomysł i go rozwijać :)
Gordones

Postprzez Lambada » 05 sie 2016, 13:04

Gordones napisał(a):
tulko napisał(a):A co z zarabianiem dzięki fb? Ktoś próbował? Macie może jakieś artykuły na ten temat? Chcę zacząć się tam promować i dzięki niemu zarobić kilka groszy myslicie, ze to dobry pomysł?

Każdy pomysł na zarabianie jest dobre, tylko trzeba mieć dobry pomysł i go rozwijać :)

Super, dzięki wielkie ;) Na pewno mi się przyda :)
Życie jest piękne!
Lambada

Postprzez oskarkaliski98 » 05 sie 2016, 13:15

Kolega miał reklamę na swoich 2 stronach. Zarabiał ok 300 zł miesięcznie. NO więc coś zarobić można. Wiadomo im więcej odwiedzin, im twoja strona jest popularniejsza to masz większą szansę na lepszą kasę.
Ja np prowadzę bloga krd opinie i jeszcze nie mam żadnej reklamy, strona za świeża
oskarkaliski98

Postprzez Beowulf » 05 sie 2016, 13:40

oskarkaliski98 napisał(a):Kolega miał reklamę na swoich 2 stronach. Zarabiał ok 300 zł miesięcznie. NO więc coś zarobić można. Wiadomo im więcej odwiedzin, im twoja strona jest popularniejsza to masz większą szansę na lepszą kasę.
Ja np prowadzę bloga krd opinie i jeszcze nie mam żadnej reklamy, strona za świeża

No proszę, wygląda całkiem sympatycznie :)
Żyj pełnią życia!
Beowulf

Poprzednia strona

Powrót do Zarabianie przez internet